Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałam dzisiaj Impreze STi '06 na zagranicznych numerach koło Klimczoka.. Wiecie moze kto to?

:mrgreen:

 

pewnie na szwajcarskich blachach :D mieszka pod Dębowcem

 

wiecie może jak do Andrychowa dróżka ?? 8) muszem tam jutro zajrzeć a chwilowo nie mam radia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie może jak do Andrychowa dróżka ?? 8) muszem tam jutro zajrzeć a chwilowo nie mam radia :roll:

 

Most w Kętach prawdopodobnie nadal zamknięty bo uszkodzony, w Kobiernicach tak samo, objazd od BB byl puszczony przez zaporę w Porąbce (most drogowy w Porąbce też podobno zamknięty). Z tym że wczoraj kolega mi mówil że zaporę też mogą zamknąć bo pod Żarem jest groźba osunięcia ziemi. ZTCW najpewniej w tym momencie jechać na Wilamowice i most w Bielanach, potem na Kęty, Andrychów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że się pogoda już stabilizuje, bo jeszcze parę dni takich deszczów, to by mnie na 4 piętrze w moim mieszkaniu woda dosięgła.

Organizujemy cosik w najbliższym czasie, czy czekamy aż woda się straci całkowicie :?:

Jak to mawiają "dobry spot nie jest zły" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Wielka Woda ? ciut lepiej ? ścieka do wielkiej śmierdzącej kałuży ? :)

 

czyli tam gdzie ostatnio jeszcze była stolyca :mrgreen::mrgreen:

 

 

PS. sprzedałem mojego srebrnego strzała :cry::cry:

 

idę się upić !! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondolencje :( i Gratulacje. :D

 

Jakie plany?? coś z suszarką?

 

wrrr :roll: dzięki ... jakoś powoli przywykam do myśli, że nie ma go za oknem :)

 

suszarką?? hmmm pewnie tak ale jeszcze nie zdecydowałem w jakiej opcji :|

jak coś wymyśle to się pochwalę, na razie zostaje przy japońcu i będę woził swoją szanowną d. hondzią :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tam gdzie ostatnio jeszcze była stolyca

 

 

PS. sprzedałem mojego srebrnego strzała

 

idę się upić !!

 

Kondolencje :( i Gratulacje. :D

 

Jakie plany?? coś z suszarką?

Gratulacje że tak szybko sprzedałeś - dużo trzeba spuszczać z ceny żeby sprzedać Subaru :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartolo, współczucia i gratki!!! :roll:

Jak szukasz czegoś w suszarką to może P1??? :twisted:

http://allegro.pl/item1049171270_subaru ... ti_gt.html

Coś mi się tylko ten przód nie podoba...

 

to nie jest P1 :roll:

ta tęcza na froncie trochę odstrasza :mrgreen: ... i cena :wink:

 

jak P1 to wolałbym np tego: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12773474 do przełozenia

ale nie :|

 

zszedłem do ceny jaka chciałem za niego dostać ;):mrgreen: - nie spieszyło mi się ze sprzedażą ale kupiec się "napalił" więc problemów nie było

aa i to był pierwszy który oglądał - więc można powiedzieć "ten... ma zawsze szczęście" :wink:

 

 

http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,12882 ... lanka.html :shock: :shock: wooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrego kolegę w Zabrzu, który od wielu lat trudni się rozmaitymi destylatami, między innymi warzy piwo! No mówię Wam! Cóś pięknego! Proponował mi kiedyś, że przygotuje dla mnie sprzęt do warzenia, ale jakoś nie doszło do szczęśliwego finału.

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrego kolegę w Zabrzu, który od wielu lat trudni się rozmaitymi destylatami, między innymi warzy piwo! No mówię Wam! Cóś pięknego! Proponował mi kiedyś, że przygotuje dla mnie sprzęt do warzenia, ale jakoś nie doszło do szczęśliwego finału.

;-)

Zastanów się jeszcze... Furorę robią małe browary, produkujące piwo jedynie na własne potrzeby, choćby wrocławski Spiż. Może to by był pomysł na biznes w Bielsku? Ja niestety nie dysponuję gotówką na rozruch, a szkoda...

 

Byłbym zapomniał! Pozdrawiam serdecznie Jurka, spotkanego wczoraj w Bielsku. Zdrowia życzę Jurku, wierzę, że wszystko będzie OK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...