Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Marek tak naprawdę nie lubi alkoholu :twisted:

 

Dzisiaj o 18 pod Makro - kupujemy dla maluchów rzeczy, bo mamy 760 zł! :D

 

Każdy, który wpłacił dostanie wspomnianą już naklejkę + obowiązkowo musi się stawić 11.12. w City Pub Bielsko-Biała, gdzie ujawnimy tajemnicę dlaczego Mikołaje mają czerwone nosy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obowiązkowo musi się stawić 11.12. w City Pub Bielsko-Biała, gdzie ujawnimy tajemnicę dlaczego Mikołaje mają czerwone nosy

Czerwony nos to ma ten renifer. Jak mu tam :roll: Rudolf... :mrgreen:

Ja wiem co powininien zrobić, żeby się pozbyć czerwonego nosa.

Raga Może jak byś miał po drodze to zajechał byś do tego domu dziecka i zapytał dyrektorki/intendentki, co tak na prawdę im brakuje. Nie byłoby ryzyka zakupu żeczy niepotrzebnych :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szampony - kremy NIVEA - mydła w płynie - płyny do mycia naczyń :) kupimy też jakieś słodycze.

 

Pamiętajcie, że jedziemy później pod GEMINI, gdzie będzie w cholerę motocyklistów ubrani w czapki mikołajowe itd (wy oczywiście też musicie mieć!). Dlatego wypada, żeby każdy miał również jakieś słodycze przy sobie, by poczęstować dzieciaki pod Gemini, które się na pewno zlecą :D

 

----

 

Druga sprawa jest bardziej poważna - ja myślałem również o zagadaniu do dyrektorki placówki, by porozmawiać o ewentualnej pomocy niematerialnej. Czyli pani ma np. coś do zawiezienia/zrobienia/naprawienia. Wtedy daje nam znać i my w miarę naszych możliwości staramy się pomóc lub podpowiedzieć. Każdy z nas ma jakieś zdolności/kontakty i może akurat to się również może przydać :) Temat jest do obszernego obgadania!

 

[ Dodano: Czw Gru 03, 2009 4:27 pm ]

Bede juz kolo 17:30 ! Jak cos to dzwoncie - numery byly rozsylane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga, jak tam zakupy ?

Wlasnie zjechalismy z polowica z pracy, padamy na pysk ale efekt ... piekny .

Widze, ze aukcja sie rozkrecila, he he bedzie wiecej kaski, wiec wiecej radosci dzieciakow .

Co do dalszej wspolpracy z Domem Dziecka, to porozmawiamy z pania dyrektor . Niech sie okresli, czego im potrzeba w czym mozemy im pomoc . Jestem za .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga PW, Ja dopiero teraz przelew mogłem zrobić i niestety mnie w niedziele nie będzie bo muszę iść do pracy :(

 

[ Dodano: Czw Gru 03, 2009 10:53 pm ]

witam dzisiaj zostalo to "cos" niby wlot zerwane:) pozdrawiam Dawid

(kuzyn Marka)

I Bardzo dobrze bo ten wlot był tak potrzebny jak dyfuzor w rowerze ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy zrobione!

 

Miałem do dyspozycji 760 zł - wydałem 773,53 zł :)

 

180,75 zł poszło na chemię (nie zdajecie sobie sprawę jak ciężko może mieć prawdziwy mężczyzna :mrgreen:, gdy ma za zadanie kupić za ponad 700 zł chemii!)

 

reszta poszła po wcześniejszym kontakcie z organizatorką Motomikołajek na prezenty dla maluchow.

 

Prezenty to 5 zestawów (takie średnio-małe) Lego dla dzieci od 6-12 roku życia, oraz 3 zestawy Lego Duplo dla przedszkolaków.

 

Sprawa wygląda tak, że dzieciaki pisały listy do Mikołaja i Monika dokładnie kupowała to co chcieli dzieciaki! Nawet sobie nie mogę wyobrazić jak maluchy się ucieszą, gdy dostaną nie tylko jakieś prezenty, tylko dokładnie "TE" prezenty jakie sobie zażyczyli :grin:

 

Te prezenty, które my kupiliśmy są głównymi składnikami tych paczek, więc wszystko jest OK :)

 

Oprócz tego kupiłem jeszcze taki zestaw gier planszowych - taki porządniejszy z TREFLA, żeby wszystkie maluchy na tym skorzystały.

 

Po zakupach podjechałem pod Zaporę zawieźć prezenty i od razu zagościłem w roli elfa pomagającego składać, pakować paczki :) Paczek/dzieci obdarowanych jest 26. Oprócz samych paczek dla dzieciaków, sponsorzy dali jeszcze wiele innych rzeczy. Hurtownia farmaceutyczna dała w cholerę różnych rzeczy przydatnych maluchom. Takie Gemini dało... 5 zestawów do nordic walkingu i parę koszulek :lol::lol: Jak widzicie "chęć" się liczy :mrgreen: Może wśród maluchów mamy nowego Korzeniowskiego? ;)

 

Kaska za flaszkę od Hogiego pójdzie na cel, który dokładnie obgadam z dyrektorem placówki.

 

Teraz jeszcze mała garść faktów - dzieciaków jest 26 - wiek praktycznie od kilkanaście miesięcy ! do 15 lat. Prezenty są super zapakowane w fajne pudełka. Nie ma bzdurnych prezentów - jest dużo zabawek edukacyjnych - dla najmniejszych bobasów butelki, gryzyki itd

 

Monika każe was mocno pozdrowić - pewnie w niedzielę również jeszcze nam coś miłego powie ;) Wspominała o niepaleniu gumy - szybko się zreflektowała po wiadomości, iż my som AWD a nie bidy ośki :mrgreen:

 

Pamiętajcie koniecznie o czapkach/strojach Mikołaja - nie będzie wiochy - podobno w zeszłym roku połowa ludzi miała pełne umundurowanie Mikołaja! o 12:15 pod Makro - śmigamy później na górny parking pod Gemini. Tam spędzimy z 30 - 40 minut i lecimy wszyscy w jednym kierunku. Wszyscy jadą tam oczywiście oddzielnie i zupełnie przypadkiem :P

 

Chciałbym wam jeszcze raz podziękować za waszą pomoc! Myślę, że w przyszłym roku się lepiej i wcześniej przygotujemy - choć suma z tego roku i tak jest znaczna!!! Znam takie fajne miejsce, gdzie latem by można zorganizować koncert - zbiórkę kasy i mega spota... ale to plany :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rewelacja. Najbardziej mnie cieszy, że

dzieciaki pisały listy do Mikołaja i Monika dokładnie kupowała to co chcieli dzieciaki! Nawet sobie nie mogę wyobrazić jak maluchy się ucieszą, gdy dostaną nie tylko jakieś prezenty, tylko dokładnie "TE" prezenty jakie sobie zażyczyli

 

Super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie pozniej jedziemy po Gemini, bo nie wiem ??

Do gospody na okowite!!! :mrgreen:

 

Po Gemini do domu dziecka na Pocztowej

To dopiero tam rozdawanie prezentów? To znaczy, że pod Gemini to tylko ogólna parada?

Rozumiem, że jakieś tam czapeczki Marek kupił, a będzie taki "prawdziwy" Mikołaj? (pewnie tak ale chciałem się upewnić :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale będąc jeszcze w stanie pourodzinowej euforii:mrgreen: nie dam rady stawić się na dzisiejszą akcję. Mam jednak nadzieję, że to nie ostatnia akcja tego typu. Szacunek dla Ragi, za pomysł i realizację, dla Marka, za pomysł i poświecenie z nalewką, ale i dla nas wszystkich, za zmobilizowanie się i wpłaty. Po raz kolejny mogę być dumny z marki samochodu, którym się poruszam (bo to przecież nie tylko jeżdżenie :wink: ) i grona ludzi, których ta marka łączy.

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wiele zabawy i radości: Wam i Dzeciakom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...