Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie żeby nie nakładać kilku imprez jednocześnie  :)

 

12.10.2014 - Zakończenie Sezonu 12.00 parking Tesco w BB

 

18.10.2014 - Błotny Sprint Jurasowy 

 

Mi pasuje termin a jak pozostali ? ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras, może nie mnie się wypowiadać bo nie mogę się na daną chwilę zadeklarować czy będę ale sobota jak sobota. Albo coś trzeba zrobić albo do pracy pójść itp. Niedziela to już u większości spokojniejsza chyba. Spot też chyba nie będzie trwał do późnych godzin nocnych ;) więc nie będzie problemu z poniedziałkiem:) Takie tylko moje skromne zdanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gokardy w ten czwartek? Jak mi sie uda to przyjade pojezdzic z wami ale na chwile obecna nie moge nic potwierdzic. 

 

Na zakonczeniu mnie nie bedzie niestety a u Jurasa tez termin mi nie pasi aby przyjechac wiec zostaje mi tylko Zimowy Spot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A gokardy w ten czwartek? Jak mi sie uda to przyjade pojezdzic z wami ale na chwile obecna nie moge nic potwierdzic. 

 

gdzie i o której te gokarty ?

 

 

Gokarty na torze ZygZak w Bielsku-Białej na ul. Legionów - spotykamy się o godz. 18.45 w ten czwartek - wszystkich serdecznie zapraszam  :)

W finale Super Sprint dla najlepszych i puchar dla zwycięzcy  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gokardy w ten czwartek? Jak mi sie uda to przyjade pojezdzic z wami ale na chwile obecna nie moge nic potwierdzic.

 

Na zakonczeniu mnie nie bedzie niestety a u Jurasa tez termin mi nie pasi aby przyjechac wiec zostaje mi tylko Zimowy Spot :)

Że co proszę słucham? Jak to Cie nie będzie na zakończeniu? :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Jarek napisales ze w sobote a wtedy mi nie pasuje ale w niedziele mysle ze przyjade :) Jesli stan mi na to pozwoli ;)

 

U Jurasa na bank nie bede wtedy po weselu bede dochodzic do siebie.

Edytowane przez ADK90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a więc tak to wygląda !!!! Ten spot będziemy organizować wspólnie jako forum subaru !!! Oczekuję pomocy i współpracy bo na kiełbasie się nie skończy !!! Kto chce być wolontariuszem to zapraszam na PW

Co trzeba zrobić !! przejść pole żeby wyeliminować niebezpieczne miejsca i kamienie, odgrodzić taśmą grodzeniową pole od strony drogi, wyznaczyć trasy i oznaczyć ( pachołki i słupki )wyznaczyć parking , namiot przywieść i rozłożyć ( Kuba bb ) prowadzić sprinty i klasyfikację ( Ange-D ) ognisko ,pachołki, słupki i miejscówka ( Juras )przywitanie i ogłoszenie wyników Qba 25 .Proponuję pomyśleć na błoto o zimówkach albo kolcach !!( postaram się o miejsce na zmianę kół )w pobliżu dwie myjnie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...