Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie z kasą najpierw złoże zamówienie niech dokładnie policzą ile wyjdzie za sztukę. Chłopaki z Podkarpacia poprosili żeby im tez uszyć jest tam chyba 6ciu chętnych. Później podam nr konta zrobię tutaj listę kto wpłacił tak żeby wszystko było jasne i wiarygodne. A co do odbioru zrobimy gdzieś jakieś spotkanko.

Moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie z kasą najpierw złoże zamówienie niech dokładnie policzą ile wyjdzie za sztukę. Chłopaki z Podkarpacia poprosili żeby im tez uszyć jest tam chyba 6ciu chętnych. Później podam nr konta zrobię tutaj listę kto wpłacił tak żeby wszystko było jasne i wiarygodne. A co do odbioru zrobimy gdzieś jakieś spotkanko.

Moze byc?

 

Tak bardzo dobrze to organizujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nudzicie się dzisiaj w domkach i nie macie nic ważnego do roboty, to zapraszam Was na "odrobinę" higieny dla uszu, czyli koncert Economical .

http://kameralnie.com/dodaj-imprezeevem ... mical.html

 

http://www.youtube.com/watch?v=XYAt0dVP ... XojfFcyV3z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam gdzie jest śnieg? :cry:

 

 

Yanek byłem dzisiaj w Skoczowie i faktycznie lipa u ciebie zero białego, wystarczy ruszyć tyłek i wpaść do Ustronia, nie mówiąc już o Wiśle :mrgreen: , właśnie z Wisły wróciłem i śnieg na drogach leży, a Qba zamiast się ślizgać to woli w Angelsie siedzieć i piwo pić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytam: gdzie się podział Dyzio?? Norwegia czy jak???

Żyje...

Nic się nie dzieje nuda. Muszę zmienić avatar bo sprzedałem forka i został mi tylko legaś dla geriatryków...

:twisted:

 

E tam się przejmujesz ztrąbiłem bordowego forka nie tak dawno koło makro myślałem że to ty :)

Dyziu może Polar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie z Wisły wróciłem i śnieg na drogach leży

Potwierdzam...

Qba zamiast się ślizgać to woli w Angelsie siedzieć i piwo pić

Widziałem Cię i zastanawiałem się, czy auto zauważyłeś... Wczoraj późno z Krakowa wróciłem, ale Kubalonkę objeździłem we wszystkie strony, na rondzie w Jasnowicach walnąłem kółek a kółek. Na Salmopolu za to tłumy były, aż strach jeździć taki ruch :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...