Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Markus_SK - dojechalem do mety

 

To Chwała Bogu :!: Będąc na 7 odcinku i widząc wszystkie przejeżdżające samochody w kolejności(łacznie z wargaczem) pomyslałem, że Focus zdefektował i nie czekając już na samochód zamykający udałem się w stronę auta i pojechałem do domu. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba - dziekuje ze byles mnie wspierac (kamieniami) :) nastepnym razem nakleje swiniaki :)

Crick - dzieki za filmik i fotke z serwisu :)

kubabb - dojechalem :) dziekuje :)

Marek - na Czechowice sie chyba wybiore, dam wczesniej znac, powinny byc fajne OS :)

Markus_SK - no mialem spoznienie, wymienialem kola na dojazdowce, mialem na to 15 minut, wiec dalismy rade, ale za to jechalismy na samym koncu :)

Pancin - mogles dac znac.... chetnie bym wypil z Wami piwko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

connexBB - przeslij jakis link do sciagniecia na FTP, albo podam Ci maila i poprosze o przeslanie ?

 

Markus_SK - dzieki, juz znalazlem film na TVS, ale mnie tam nie ma :( moze za rok bede, jak tylko bede jezdzil Lancerem Evo X :)

 

http://www.tvs.pl/36377,57_rajd_wisly.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielił byś się jedną białą? :oops:

 

no problem, musisz sobie tylko podjechać... szczegóły na priv.

 

connexBB - przeslij jakis link do sciagniecia na FTP, albo podam Ci maila i poprosze o przeslanie ?

Tu raczej miałem na myśli postać zmaterializowaną w postaci gotowej naklejki...folia transportowa i te sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subaru legacy GT 2.0tt 1997r

 

Mam kompa pod gniazdo OBD II ale obawiam się że do Twojego raczej nie podejdzie, sprawdzę jeszcze w opisie modeli i dam znać :wink:

 

Ekipo Skoczowska, jutro wychodzę na przepustkę więc może jakiś spocik :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subaru legacy GT 2.0tt 1997r

 

Mam kompa pod gniazdo OBD II

 

na ile dokładny masz sprzęt, podaje tylko kod błędu czy coś więcej? kiedyś się rozglądałem za takim urządzeniem na necie i w sumie od chyba 150zł coś kupisz, ale pytanie czy coś w ogóle Ci wykryje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odczyt parametrów zw wszystkich czujników, kody błędów/interpretacja + kasowanie. W subaru: boost, afr, egt, oil temp, fuel press, itd.

A np. w Audi Q7 udało się ustawić wycieraczki do trybu serwisowego - choć nie wiem jaki ma być tego cel :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...