Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Qba25 napisał(a):

karolwa napisał(a):

lepsza jest kubalonka ;P ale ma jeden minus...nie jest po drodze do Dyzia..

 

Różnie z tym ostatnio bywa, coś o tym wiem... 8)

 

 

Podziało się coś jeszcze, o czym nie wiem, od czasu niefortunnej wizyty Turbokillersów?

 

???? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba25 napisał(a):

karolwa napisał(a):

lepsza jest kubalonka ;P ale ma jeden minus...nie jest po drodze do Dyzia..

 

Różnie z tym ostatnio bywa, coś o tym wiem... 8)

 

 

Podziało się coś jeszcze, o czym nie wiem, od czasu niefortunnej wizyty Turbokillersów?

 

???? :?:

 

Mogłem kontekstu nie ogarnąć wypowiedzi Qby, jak tak to pardon :mrgreen:

U Dyzia nie bywałem, ot co...

 

Na marginesie: ma ktoś fajną i tanią Imprezę I'gen na zbyciu? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Pan sprzeda

No teraz to nie wiem co o tym sądzić!

:twisted:

 

Bo ja to 19-letni smarkacz jestem po Liceum (no, niebylejakim, bo Osuch, ale jednak ^^) jestem... wiem, że na Forum to co innego, no ale... :mrgreen:

 

Spokojnie Dyziu, wiem o co Ci chodzi... Czekam na obecność BelgUS'a na spocie :mrgreen:

 

A będę, będę... ewentualne kwestie finansowo-organizacyjne pozwolę sobie przez moją Szanowną Rodzicielkę regulować, gdyż ten tydzień będę w Katowicach spędzał. :)

 

Na marginesie - BelegUS, od Beleg'a z "Silimarilliona" J.R.R. Tolkiena... ale w sumie i tak wszyscy (choćby na forum Gran Turismo) tak to przekręcają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanownego Pana Dyzia też nie miałem przyjemności poznać, ale te forum to jak jedna wielka rodzina:P

 

I właśnie dlatego szukam Subaru. Żeby zostać tu na dłużej :mrgreen:

 

A przegląd internetowych for motoryzacyjnych, z racji Projektu "Za Zakrętem" mam spory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz Subaru :P

 

"Manie" jest tutaj względne :mrgreen: Primo, Justynka nie jest moja, tylko mojej Mamy. Secundo, Justynka ta wyjechała z fabryki w śliczniutkim, liliowym (bądź po prostu, złośliwie - różowym) metaliku, który wprawdzie jest urokliwy i ładnie się na aucie prezentuje - ale czuję się w niej "odrobinę" głupio. Tercjo - to nie jest Justy I'gen, tylko Swift-Justy, II'gen, "Subuki" - a to, oprócz znaczka na masce, nic z Subaru wspólnego nie ma. Owszem, diablo dzielne autko w zimie. Świetnie jeździ, zrywne, niezłe osiągi (jak na silnik 1,3 68KM). Ale... to przestaje wystarczać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azmadan dostałeś może te namiary na te malowanie? Ja bym też miał 4 '17-ki do pomalowania i zaciski hamulcowe 8) ....

 

dostałem...

- proszkowe... - w którym mi powiedziano że ze złotym mają problem i się nie podejmują...

- jakieś inne źródło... ale wyceny jeszcze nie mam :-D

- znajomy lakiernik... któremu wysłałem fotę felg... i się nie odzywa... z wyceną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BelegUS po pierwsze. wazne ze cos masz po drugie. 4x4 :mrgreen: po trzecie wazne zeby bokami latalo :mrgreen: a kolor. co tam kolor nie wadzi nikomu :P A z tym mniemaniem Subaru. to naprawde trzeba ciezko na to zapracowac :mrgreen:

 

Ale ja broń Boże nie narzekam :P Ja tylko marzę o własnym... to jest super, ma wszystko, co młodej osobie jest potrzebne (czyli szyberdach, elektryczne szyby, zrywny silniczek, gaz i niską masę) plus jeszcze więcej (4WD ^^)... ale co Impreza, to Impreza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos Kubalonki i drogi do Szczyrku to jak najbardziej jest to wykonalne :)

 

po wietrzeniu baku na podjeździe na Przeł. Kubalonka skręcacie w lewo (kier. Wisła Czarne, Zameczek), tam do Przeł. Szarcula macie jeszcze kilka zakrętów na dość wąskiej drodze. Na Przeł. Szarcula (przed parkingiem) w lewo (kier. Wisła Czarne i Zameczek) gdzie można dobrze podgrzać hamowanie. Kilka ładnych zakrętów też tam jest w dolnej części, od góry jadąc początek niestety prosto w dół. Wyjeżdżacie przy zaporze, dalej jedziecie kier. Wisła Centrum. Koło sklepu/serwisu rowerowo/narciarskiego Sport-Rent skręcacie w prawo kier. Szczyrk / Bielsko - i znowu można robić wir w baku na znanym dobrze Salmopolu.

 

Tak więc wszystko do zrobienia :)

 

pozdro. ondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ondo, po prostu przez jakiś czas daruj sobie przeloty Kubalonką, nie wiesz, na co możesz trafić...

 

Mieszkańcy wqrzyli się i sporządzili petycję do władz miasta, policji, żeby postawili kamery, radary, walili mandaty za zbyt głośne wydechy i zbyt szybką jazdę Kubalonką. Ba, ponoć mają nawet podpowiadać policji, jakie auta dają tam w palnik... :shock:

Oliwy do ognia dolali Turbokillersi swoim przejazdem, ponoć sprawa się oparła gruubo... i wysoko 8) W efekcie ostatni weekend patrol jeździł po Kubalonce i stał na patelni. Od kilku dni obserwuję również grafitową Vectrę z panami w niebieskich mundurkach, patrolującą moje okolice, co wcześniej się nie zdarzało. :P

 

Wiem o wszystkim m. in. dlatego, że mieszkańcy przyszli również do mojej Mamy o podpisanie tej petycji do policji/władz miejskich :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to latem bardzo rzadko zdarza mi się jeździć tamtędy z prędkościami przekraczającymi dozwolone... mocy za dużo to nie ma moja fura! A zimą jak już mi się zdarza to wole salmopol bo jest tam wieczorami i w nocy mniejszy ruch niż na kubalonce a i kubalonka jest szybciej odśnieżana...

a mój wydech to jakoś super głośny to nie jest... chyba masz Qba25 głośniejszy ;)

 

mimo to dzięki za informacje...

 

a jakie jest tam ograniczenie bo nawet nie pamiętam - wiem że miejscami jest 50.

Bardzo lubię tam na szosówce zjeżdżać... ale nie w weekendy ;) ostatnio jak wracałem z treningu to na dolnej ostatniej patelni miałem na wyjściu 55 km/h :D mam nadzieję, że nie zakłóciłem ciszy pobliskim mieszkańcom tyrczeniem mojego bębenka tylnej piasty ;) ... bo jeszcze się TdP nie odbędzie przeze mnie...

 

pozdr. ondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...