Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Ile kilometrów od wyjazdu z Katowic jest pobór opłat w Mysłowicach-Brzęczkowicach?
Nie pamiętam, stary już jestem i pamięć coraz częściej zawodzi :wink: Ale na bramki to jeszcze trafię. Tylko na którą godzinę tam być, bo ja muszę wyjechać duuużo wcześniej ponieważ jeżdżę zgodnie z przepisami i raczej nie przekraczam 50. :wink: Tomek weź kask :wink: :mrgreen:

 

Tomasz_555, jak my się umawiamy ? Dojedziesz gdzieś czy podjechać po Ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555, jak my się umawiamy ? Dojedziesz gdzieś czy podjechać po Ciebie ?

Jeżeli jedziemy autostradą to może podjadę na taką stację co jest z prawej strony zaraz za tunelem pod torami na 86tce ?? Taka duża - CPN taki stary. Tam myślę, że mogę swobodnie Focusa zostawić. Ew. zawsze mogę pod Spodek podjechać. :) To akurat nie problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem gdzie jest ta stacja. Ale nie lepiej nam się będzie spotkać na bramkach? Nie musieli byśmy jechać do Katowic tylko w Tychach zjechali byśmy na 1-kę i potem na A-4. Spotkalibyśmy się na bramkach i A-4 pojechali byśmy już razem.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem gdzie jest ta stacja. Ale nie lepiej nam się będzie spotkać na bramkach? Nie musieli byśmy jechać do Katowic tylko w Tychach zjechali byśmy na 1-kę i potem na A-4. Spotkalibyśmy się na bramkach i A-4 pojechali byśmy już razem.

Tak właśnie myślę od samego początku, spotkajmy się na bramkach w Mysłowicach o 7:45 i śmigajmy wszyscy razem :wink:

 

Aha, kto ma CB niech bierze, przynajmniej sobie pogadamy w trakcie jazdy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziecie juz wyjezdzac z bramek na A4 to krzyknijcie na CB ze jedziecie to ja dolacze bo bede czekal na Was na autostradzie na wysokosci Jaworzna tak ok. 7.45. Pozdrawiam

OK, włącz nasłuch także na kanał 25, będziemy tam sobie gadać.

 

Zobacz w tegeso nietegeso co mi się wydażyło.

No nieźle :shock: najważniejsze że jest happy-end :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...