Skocz do zawartości

UŁĘŻ z Wróblem 2007.11.17 ( sobota )


ANDRZEJ 540

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jadę ale za tydzień mam nadzieję że popada śnieg. :) Musze zostać bo świece mam zimne i zero klocków ale za tydzień walę jak zły skatować brykę do upadłego. Jedyna moja obawa to skrzynia niby MY05 ale może sie sesr........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie jakies info na forum o przyszlotygodniowym ulezu ?

 

jakby jechalo sporo ludzi z forum, bylaby to ciekawa alternatywa do slomy :cool:

 

JAk będzie śnieg to jadę za tydzień do Ułęża (większe prędkości, nie do osiągnięcia w normalnym ruchu) :roll:

 

Jak będzie sucho lub deszcz to fajnieszy jest Słomczyn na letnich oponach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie jakies info na forum o przyszlotygodniowym ulezu ?

 

jakby jechalo sporo ludzi z forum, bylaby to ciekawa alternatywa do slomy :cool:

 

JAk będzie śnieg to jadę za tydzień do Ułęża (większe prędkości, nie do osiągnięcia w normalnym ruchu) :roll:

 

Jak będzie sucho lub deszcz to fajnieszy jest Słomczyn na letnich oponach

 

o jakich wiekszych predkosciach mowisz - na powrocie z Cyny Twoj elektrowoz ledwo nadazal za czerwonym turbokiblemwanna :razz: :mrgreen: na grojeckiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec pojawilo sie 13 aut

proba 5.7 KM , calkowicie sucho i bez opadow .. proba jak zwykle bardzo udana :)

 

wyniki :

 

Karol Evo 7 RS 3.53.x

Mirek ? Evo 7 RS 4.03.5

Buni BMW E30 4.03.7

Berlin WRX 4.04.7

Robert STI 4.06.9

Andrzej BMW E30 4.08.1

Bzyk STI 4.12.3

Bullit EVO 4.12.8

Mariusz EVO 4.13.0

Igor BMW E30 4.17.x

Adam Carisma 4.34.0

Bartek Volvo 4.46.9

Mariusz BMW E46 4.54.6

Alex EV0 -------- awaria opony zaraz na poczatku imprezy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu bullitt tak slabo ?

 

Bo to próba typu KJS była. Moje auto jechało ciągle w lagu, a pozatym jechałm może 3 razy- bo złapałem gumę i musiałem to jakoś ogarnąć.

 

W każdym razie do jazdy po Torze na słomczynie czy na Poznaniu- nie ma tego co porównywać.

 

Ta próba była tak ułożona, ze ja nie wiedziałem czy mam jechać na niskiej trójce czy na wysokiej dwójce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to próba typu KJS była

chyba KJSu nigdynie jechales .... tam mozna caly OS na 1ce przejechac... widzialem na wlasne oczy dwa dni temu !

 

nie wiedziałem czy mam jechać na niskiej trójce czy na wysokiej dwójce
.... w Ulezu ??? ostatno tam Gtkiem zapinalismy 4ke ? czybny jakas dziwnie wolna proba ? nie chce mi sie wierzyc znajac Wrobla :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee no bez przesady z KJS, SREDNIA predkosc Karola w EVO7 RS to 88 km/h. Fakt, ze proba byla inna niz tor w Slomczynie ktory ma 1100m i 8 zakretow :lol: Mysle, ze nie byla to proba dla samochodow z turbina jak wiadro ktore jada od 4000 obr/min ! Gracowy KJS-y tez sie zmieniaja, jechalem 2 tygodnie temu jako pilot Felixa GT-kiem w Białymstoku, proby po 1500m po szutrze, przez las i niezle dokrecona 3 byla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba KJSu nigdynie jechales .... tam mozna caly OS na 1ce przejechac... widzialem na wlasne oczy dwa dni temu !

 

zeby ten kjs szybko pojechac nalezalo caly czas mieszac miedzy jedynka a dwojka, jedynka nie powinno sie jechac wszystkiego bo jezdzili bysmy na odcince :lol:

 

bullitt, proba wyraznie nie pod Twoje auto. Oby nastepnym razem byla ustawiona szybsza proba bo chcialbym zobaczyc jak wypada Twoje evo na tle evo 8,9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...