Skocz do zawartości

Dawno, dawno temu...


KamilL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

... poszedł je położyć na grzejnik co by się naładowały,lecz grzejnik ...

 

..był zapowietrzony, lekko zmieszany sięgnął do kieszeni w poszukiwaniu klucza francuskiego który kiedyś podarował mu tato na gwiazdkę, jakie było jego zdziwienie gdy zamiast francuza znalazł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..z Sabą na wystawę psów. Rozpromieniony Ludvik z dumą postawił na regale ( który własnonożnie wystał w społecznej kolejce w dawnych ciemnych czasach) puchar który dostał za najpiękniejszą sylwetkę na wystawie. Sabie było trochę żal, ale pomyślała że w końcu ona to tylko głupia suka bez nogi więc nie ma co się mazać.

A Ludvik?

Ludvik wypił swoje ulubione piffo Karmi, stanął nagi przed lustrem prężąc muskuły i pomyślał......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Czy to możliwe, no nie, nie może być, jestem.......jestem imitacją krzesła z epoki Ludwika XIV, a dziwiłem się czemu baba mi się puszcza z fotelami sejmowymi. Krwawy Ludwik zamyślił się głęboko i na jego barwnej tapicerce pojawiły się fałdki, świadczące właśnie o głębokim zamyśleniu.Jedna myśl nie dawała mu spokoju, wgryzała się w niego jak kornik, stado korników i nagle, nagle stało się dla niego jasne, że .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...