Skocz do zawartości

TUPOLEW


Waldemar Biela

Rekomendowane odpowiedzi

Wejszłam na forum jak TUPOLEW ... znaczy sie ... z myślą że TU POLEW-ają z okazji rocznicy, a tu posucha. Jako Matka co ponoć jes tyko jedna - jako czeźwa jezdem obrażona.

 

mamusia

 

mysle ze mamusia bedzie pic w samotnosci.znaczy sie z nami w pieleszach.bo tu o srupkach tylko dalij...nic nie lejo...tylko wode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mysle ze mamusia bedzie pic w samotnosci.

 

No!!! So ludzie co rozumiejo.

Zanim se wejszam na odpowiedzi nie zdonżyłam se sprawdzić skond jezdeś a może warto by sie spotkać ( o wiela posiadasz środki na dwie flaszki i poza tem jeszcze na "cóś" .....dla siebie )

 

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chlup ;)

 

Od moi ostatni wizyty cóś Ci sie ten czerwon renkaw nieco naciągnął. Mea culpa????

 

 

mamusia

 

no cos Ty Mamuska - Kudlaty se pofolgowal

 

No popacz! - a jak zatłukłem niedźwiedzia w Tatrach to wysłali za mnom list goniący

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matka, gdzie zes pil jak Cie nie bylo? Normalnie jak niedzwiedz na zime, zes sie zawinal :roll:

Ale dobrze, zes sie odgrzebal. No to lykniem bo odwykniem - jako, ze dzis "heloł-łin" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matka lykniem bo odwykniem - jako, ze dzis "heloł-łin" :mrgreen:

 

Heloł synu, jezdem Cię bardzo dźwięczna bo mie tu ludzie normalnie prawie nie zauważajom.

Jezdem ostatnimi czasy odcienta od kabelka i dzienki dobremu mienśniu sercowemu mojego kolegi zostałam dopuszczona. Ty tam wiesz o co biega a ludzie niek se myślom co chcom.

 

Pozdro .....czy cóś tam

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matka, jakze tu nie zauwazyc i zapomniec - skoro bedac w Pepkikowym "nakupku" czy jak sie tam ichni sklep zwie - podchodze do polki i widze - Absynt... a przed oczami Matka - no mowili - halucynogenne - ale nie wierzylem. Patrze - Sliwowica... i znowu Matka przed oczami jak zywa. Jak zobaczylem tych Matek 3 polki, to zakupilem co trza i sie wydalilem ze sklepu w celu spozycia. I tak - Matka caly czas w pamieci :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matka, jakze tu nie zauwazyc i zapomniec - skoro bedac w Pepkikowym "nakupku" czy jak sie tam ichni sklep zwie - podchodze do polki i widze - Absynt... a przed oczami Matka - no mowili - halucynogenne - ale nie wierzylem. Patrze - Sliwowica... i znowu Matka przed oczami jak zywa. Jak zobaczylem tych Matek 3 polki, to zakupilem co trza i sie wydalilem ze sklepu w celu spozycia. I tak - Matka caly czas w pamieci :mrgreen:

 

Normalnie jak bem mogła to bym ci z piersi utoczyła tyko że to mogły by być takie świństwa jak nie przymierzajonc ...promile... mniam.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popacz! - a jak zatłukłem niedźwiedzia w Tatrach to wysłali za mnom list goniący

 

mamusia

 

To mój świagier był - podobny, ale to nie ja.

 

:)

No popacz !!! A tłukłam z takom nadziejom.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matka, jakze tu nie zauwazyc i zapomniec - skoro bedac w Pepkikowym "nakupku" czy jak sie tam ichni sklep zwie - podchodze do polki i widze - Absynt... a przed oczami Matka - no mowili - halucynogenne - ale nie wierzylem. Patrze - Sliwowica... i znowu Matka przed oczami jak zywa. Jak zobaczylem tych Matek 3 polki, to zakupilem co trza i sie wydalilem ze sklepu w celu spozycia. I tak - Matka caly czas w pamieci :mrgreen:

 

Normalnie jak bem mogła to bym ci z piersi utoczyła tyko że to mogły by być takie świństwa jak nie przymierzajonc ...promile... mniam.

 

mamusia

 

Matka - no to wez zrob wreszcie cud jakowys i sie wreszcie objaw na zywo i daj do piersi przytulic, bo my sieroty samotne do lustra pijemy tylko :roll: Znajdziem lysego barmana i znowu wiatr od Finlandii powieje... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...