Skocz do zawartości

Wypadek Hogiego


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

,,kolega hogi ma przejebane generalnie,, cytat kolegi z CBS ktoremu pokazalem watek forumowy.

 

 

hogi kup sobie auto i wez dobrego papugie i czekaj ...bo to bedzie baaaaaardzo dluga sprawa :sad:

 

kolega z CBŚ- :roll:

 

pokazałem wątek.... :roll: taaa

 

 

no jakos trzeba zyc :mrgreen:

 

 

macius plis nie machaj tak tymi galami bo ci wypadna.roznych sie mialo kolegow w podstawowce nie ? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,kolega hogi ma przejebane generalnie,, cytat kolegi z CBS ktoremu pokazalem watek forumowy.

 

 

hogi kup sobie auto i wez dobrego papugie i czekaj ...bo to bedzie baaaaaardzo dluga sprawa :sad:

 

kolega z CBŚ- :roll:

 

pokazałem wątek.... :roll: taaa

 

 

no jakos trzeba zyc :mrgreen:

 

 

macius plis nie machaj tak tymi galami bo ci wypadna.roznych sie mialo kolegow w podstawowce nie ? :twisted:

 

to zabrzmiało jak groźba karalna :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,kolega hogi ma przejebane generalnie,, cytat kolegi z CBS ktoremu pokazalem watek forumowy.

 

 

hogi kup sobie auto i wez dobrego papugie i czekaj ...bo to bedzie baaaaaardzo dluga sprawa :sad:

 

kolega z CBŚ- :roll:

 

pokazałem wątek.... :roll: taaa

 

 

no jakos trzeba zyc :mrgreen:

 

 

 

 

 

macius plis nie machaj tak tymi galami bo ci wypadna.roznych sie mialo kolegow w podstawowce nie ? :twisted:

 

to zabrzmiało jak groźba karalna :shock:

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,kolega hogi ma przejebane generalnie,,

Bo to funkcjonariusz?

Trzeba sie postawić?

Jakby to był cywil to by przyjął do wiadomości swoją winę.

Jak CBŚ to jest nietykalny? Państwo w państwie?

Może kolega z CBŚ chce się fachowo wypowiedzieć na forum???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi zostaw auto w całości bo biegły może będzie chciał ogladać, co do adwokata to reszta kolegów ma rację :arrow: zacznij szukać, sprawca przyjdzie na rozprawę uzbrojony po zęby :evil: .

A co fo cytatu o panu z CBś ,że hogi ma juz przerypane to lekka przesada :shock: jeszcze w tym kraju jest jakaś prasa która na pewno sie zainteresuje takim tematem jak to urzędnik centralnego jakiegoś tam biura..... szaleje na ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,kolega hogi ma przejebane generalnie,,

Bo to funkcjonariusz?

Trzeba sie postawić?

Jakby to był cywil to by przyjął do wiadomości swoją winę.

Jak CBŚ to jest nietykalny? Państwo w państwie?

Może kolega z CBŚ chce się fachowo wypowiedzieć na forum???

 

kolega juz tam nie pracuje.natomiast jak mowi zeczywiscie jest to panstwo w panstwie.

to troche jak sekta.podstawowa wartoscia jest tam chronienie sobie dupy.nawet jesli koles jechal pijany bez prawa jazdy to i tak beda mu chronic dupe.ale tak jest przeciez podobnie w policji wojsku czy nawet w szpitalach gdzie lekarzyny tez sie kryja na wzajem no a ze jest to cba tym bardziej jest to skomplikowane.a jak byl to funkcjonariusz wyskokiej rangi to praktycznie jest nietykalny (nie wiem dla czego i niechce wiedziec)a jak trafiles dodatkowo na buca i chama... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi zostaw auto w całości bo biegły może będzie chciał ogladać, co do adwokata to reszta kolegów ma rację :arrow: zacznij szukać, sprawca przyjdzie na rozprawę uzbrojony po zęby :evil: .

A co fo cytatu o panu z CBś ,że hogi ma juz przerypane to lekka przesada :shock: jeszcze w tym kraju jest jakaś prasa która na pewno sie zainteresuje takim tematem jak to urzędnik centralnego jakiegoś tam biura..... szaleje na ulicy.

 

Mamy PIS wiec wiesz jak jest :mrgreen:

 

zobacz ze nawet jak dziennikarze cos napisza to robi sie draka na jeden dzien.potem wszyscy zapominaja i tyle.a sprawy w sadach sie tocza latami.chlopie czasem prosty rozwod trwa latami a co dopiero dzwon z cba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,kolega hogi ma przejebane generalnie,,

Bo to funkcjonariusz?

Trzeba sie postawić?

Jakby to był cywil to by przyjął do wiadomości swoją winę.

Jak CBŚ to jest nietykalny? Państwo w państwie?

Może kolega z CBŚ chce się fachowo wypowiedzieć na forum???

 

vert niestety może mieć rację sam na własnej skórze doświadczyłem takich równych i równiejszych :( Miałem bliskie spotkanie w nocy z nieoświetlonym wozem konnym - skończyło się na szczęście tylko na przetartym boku samochodu ) i chociaż policjant który przyjechał na zdarzenie wlepił mandat woźnicy i orzekł całkowitą winę jemu, po dwóch tygodniach dostałem wezwanie na komendę i ku mojemu zdumieniu okazało się, że to ja zostałem uznany za winnego :?:

Później dowiedziałem się, że komendant posterunku był przyjacielem syna tego woźnicy... Sprawa skończyła się dla mnie niezbyt ciekawie bo winę za zdarzenie sąd orzekł na moją niekorzyść. Na sprawie dowiedziałem się, że protokół z miejsca zdarzenia został zmieniony, byli świadkowie i DUPA :sad: Przyczyną wypadku a jakże była oczywiście nadmierna prędkość...Dostałem mandat punkty i tyle... A naprawę musiałem pokryć z AC.

 

Komendantowi zrewanżowałem się później wyśmienicie kolega redaktor z gazety postanowił mi pomóc i o sprawie we właściwy sposób poinformował Wydział Kontroli Wewnętrznej i Komendant przestał być Komendantem... Tylko co mi po tym skoro punkty i mandat zostały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komendantowi zrewanżowałem się później wyśmienicie kolega redaktor z gazety postanowił mi pomóc i o sprawie we właściwy sposób poinformował Wydział Kontroli Wewnętrznej i Komendant przestał być Komendantem... Tylko co mi po tym skoro punkty i mandat zostały?

Satysfakcja - bezcenne. Za wszystko inne zapłacisz kartą...

 

hogi, raczej nie będzie łatwo. Gość ma ostro przerąbane w robocie od strony formalnej i będzie walczył by się z tego wyplątać. No chyba, że "ma jaja" i weźmie winę na klatę. Wbrew pozorom jest trochę mundurowych potrafiących zgodzić się na poniesienie konsekwencji za uczynki, które popełnili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi nie bijmy piany.kazdy przypadek jest inny.

tak czy siak powinienes poszukac mocnego prawnika oddac mu sprawe i odciac sie od tematu.tak jak napisalem wczesniej,kup sobie jakies auto i zapomnij o wypadku.sprawe bedzie ciagnal prawnik.bo inaczej twoje zycie zamieni sie w paranoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,kolega hogi ma przejebane generalnie,, cytat kolegi z CBS ktoremu pokazalem watek forumowy.

 

 

hogi kup sobie auto i wez dobrego papugie i czekaj ...bo to bedzie baaaaaardzo dluga sprawa :sad:

:shock: Przejebane to ma sprawca, gdyby był cywilem wtedy miałby mniej przejebane.

Powiedz temu znajomemu że bredzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...