Skocz do zawartości

Super Sprint - Świętochłowice


charlie

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę w Świętochłowicach odbył się Super Sprint (IV już z całego cyklu). Szczerze mówiąc jak dla mnie rewelacja w porównaniu do tego co widziałem w Krakowie na dotychczasowych imprezach. Trasa 2,4 km (3-4 przejazdy), momentami bardzo szybka, momentami bardziej techniczna, ale bardzo ciekawa zarówno dla zawodników jak i kibiców. W październiku jest następna runda i jeśli ktoś miałby ochotę pojeździć sobie to warto się tam wybrać.

 

Wątek powstał trochę w związku z moją ciekawością odnośnie zwycięzcy - niebieskie STI ze świnkami na lusterkach - czyli forum - z twarzy i nazwiska znam (2 miejsce na szosowej IV Zlotu Plejad jeśli dobrze pamiętam), ale chciałbym poznać nicka.

Czy GT-ek z kogutem to przypadkiem też nie ktoś z forum? Dawida chyba widziałem na Polskim w tym właśnie samochodzie (albo był bardzo podobny).

Srebrny to już jakoś mam wrażenia niezrzeszony ;).

Czarne EVO potwierdziło powiedzenie, że nie pomoże koni kupa...

 

Zdjęcia tam gdzie zwykle (niestety ostatnio ciężko się do strona wczytuje, więc proszę o cierpliwość)

Super Sprint - Świętochłowice - by charlie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie startowałem, moi znajomi jechali pugiem 205 GTI (nr 40), jeśli masz jakieś ich fotki to będę wdzięczny za podesłanie

 

co do moich fotek to chyba je gdzieś indziej wrzucę jeszcze bo od 2 dni są jaja straszne na photobucket :/

teraz działa, ale ciekawe na jak długo...

 

kierowcę również potwierdzam :) ale skoro miał świniaki to przecież tylko z forum, więc albo on, albo jego syn musi tu zaglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jak dla mnie rewelacja w porównaniu do tego co widziałem w Krakowie na dotychczasowych imprezach

 

zgadza się, tylko w krk masz same kręciołki albo kjs-y, niestety na imprezy typu supersprint trzeba jeździć na śląsk albo miedziankę .... będzie nowe auto to będziemy tam jeździć :cool:

 

charlie, fotki nie banglają, ale czasem ten niebieski o którym mówisz to nie Vito stąd :

 

ten Pan z tego co się orientuje to jeździ w wiekszości imprez własnie na śląsku, ostatnio zawitał do krk na kjs anwa i .... wygrał :twisted: a za nim na pudle dwie cliówki :razz:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko w krk masz same kręciołki albo kjs-y

no zgadza się, ale mi właśnie takiego super sprincika brakuje u nas - zastanawialiśmy się czy jest miejsce nadające się do tego i szczerze mówiąc pomysłów brak :roll:

ostatnio zawitał do krk na kjs anwa i .... wygrał :twisted:

to może 16 września też zawita :)

 

EDIT: poprwka - właśnie zauważyłem, że jest zmiana terminu z 16 na 23 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...