Skocz do zawartości

Ogłoszenie :Spotkanie forumowiczów


Buffy22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kobiety we własnym zasięgu . Tego nie moge zapewnić bo z kobietami nigdy nic nie wiadomo. Ale jak zobaczą pare fajnych niepieskich autek to te auta powodują że kobiety wsiadają do nich przez bagażnik. Więc podejżewam że z kobietami nie będzie problemu!!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety we własnym zasięgu . Tego nie moge zapewnić bo z kobietami nigdy nic nie wiadomo. Ale jak zobaczą pare fajnych niepieskich autek to te auta powodują że kobiety wsiadają do nich przez bagażnik. Więc podejżewam że z kobietami nie będzie problemu!!!! :lol:

 

Mówisz z doświadczenia? ;->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze sie, pisze i..... cholera się popisałem. Czy markera da się zmyć ze skóry :?:

Tak na poważnie to jestem za, tylko na koniec - powiedzmy sobota wieczór prosiłbym o info o której i gdzie na zakopiance się spotykamy, bo o ile z podaniem miejsca jest oki - jakieś kino, to godziny są rózne w przedziale 15 - 17. No i pytanie naszej Matki też nie jest pozbawione sensu - czy będzie gdzie przekimać - od tego zależy ilość :)

I jeszcze jedno - jakieś info gdzie impreza bo opisy były różne: czy główne spotkanie jest na trasie rajdu, czy tam gdzie jest grill, i gdzie jest grill.... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za jak najbardziej tylko gdzie i o ktorej :)

 

Na samy górze so takie cyferki !,2,3,4. Zacznij od 1. nabierzesz w się informacji. Nie żebym był upierdliwy, ino nik nie bedzie sześ razy pisał.

 

Mamusia

ps, Uprasza sie orgazmizatora o podanie szczegółowych info na temat noclegów pod groźbo że nie przyjade .... w morde. No i naturalnie ....z kim sie moge przespać. Prosze zasiengnońć informacji na temat moi upierdliwości w zadawaniu tendancyjnie gupich pytań. Jeadem akrualnie w olimpijskiej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do noclegów to narazie nie mam zielonego pojęcia ale jak sie dowiem to jótro napisze!!!! Impreza zaczyna sie pod Cinema City na Zakopiance obok Carfura. Spotykamy sie przy niebiejkiej SUBARU IMPREZIE opklejonej w SjS o godzinei 15:00 . Z tamtąd jedziemy na miejsce . Jakiśgrill. Ewentualnie obiadek , potem siedzimy i rozmawiamy . A grópa która chce to jedzie pojezdzić (ale jeszcze nie wiem czy będziemy mieć zamknięty otcinek) ale napewno pojedziemy oglądać trase !!! A czy jest co oglądać i gdzie jezdzić to zapytajcie Barta bo z nim jezdziłem we wtorek i chyba był zadowolony!!!!!!!! Jak coś to piszcie jutro podam wam nr tel jak ktoś będzie miał pytania to będzie mógł dzwonić!!!!!! Na smesy nie otpowiadam bo to drogo wychodzi . Jak komuś będzie zależeć to zadzwoni!!!!! 8) "Pamiętajcie rączki zawsze za piętnaście trzecia" Właściwie to dam wam już dziś nr tylko dzwońcie od jutra po godzinie 14. Mój nr to 502-225-975

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...