Skocz do zawartości

Ogłoszenie :Spotkanie forumowiczów


Buffy22

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycje . Właściwie wszyscy mamy wakacje , więc mam propozycje . Co wy na to by w przyszłą niedziele 27.06.2004r odbyło się nasze spotkanie jeśli ktoś jest za to proszę pisać . Szczegóły podam w najbliższym czasie!!! :lol: "Pamiętajcie ręce zawsze za piętnaście trzecia" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Są dwie możliwości albo robimy jakieś wpisowe i wy tylko dojeżdrzacie i już za nic nie płacicie , albo na miejscu każdy kupuje sobie co chce i sam za siebie płaci. Możemy terz do pierwszego wariantu załatwić grilla i na ogrodzie sobie podsmażyć jakieś kiełbaski. A co do pory to ja myśle że gdzieś koło 17 by to sie miało zacząć. :wink: a miejsce spotkania będzie 10 min od carrfura na Zakopiance !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie możliwości albo robimy jakieś wpisowe i wy tylko dojeżdrzacie i już za nic nie płacicie , albo na miejscu każdy kupuje sobie co chce i sam za siebie płaci. Możemy terz do pierwszego wariantu załatwić grilla i na ogrodzie sobie podsmażyć jakieś kiełbaski. A co do pory to ja myśle że gdzieś koło 17 by to sie miało zacząć. :wink: a miejsce spotkania będzie 10 min od carrfura na Zakopiance !!!!

a jakie mialy by być te ewentualne koszty :?: a dokladna lokalizacja jest jaka :?: jakaś działeczka czy coś :?:

26-tego są Wianki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie możliwości albo robimy jakieś wpisowe i wy tylko dojeżdrzacie i już za nic nie płacicie , albo na miejscu każdy kupuje sobie co chce i sam za siebie płaci. Możemy terz do pierwszego wariantu załatwić grilla i na ogrodzie sobie podsmażyć jakieś kiełbaski. A co do pory to ja myśle że gdzieś koło 17 by to sie miało zacząć. :wink: a miejsce spotkania będzie 10 min od carrfura na Zakopiance !!!!

 

ja ewentualnie w miare możliwości bardzo chętnie razem z WRC fanem (ale kiełbaski to sobie nie dam podsmażyć :wink: )

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak . Miejsce jest niedaleko Krakowa jakieś10 min niedaleko tras którymi przed paroma laty szedł rajd Krakowski. Jest to w kawiarni wmiare dużej ale także mamy do dyspozycji działke za domem razem z grilem . Tylko trzeba sie dogadać odnośnie kosztów albo każdy płaci za siebie albo ustalamy stawke i wszystko jest na miejscu już przygotowane. Jak bądą chętni to się umówimy pod Cinema City na Zakopiance i z tamtąd udacie się w to urocze miejsce za niebieskim SUBARU z napisem który napewno znacie "SjS" " Pamiętajcie rączki zawsze za piętnaście trzecia " :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tak pojechał byś . Poprostu jak chcesz to jedziesz . Każdy może jechać jeśli kocha rajdy i SUBARU!!!! Piszcie do mnie na gg zgłoszenia 4195487 podpis imie i nazwisko , ilość rezerwowanych miejsc!!!! Czekam na wasze zgłoszenia "Pamiętajcie rączki zawsze za piętnaście trzecia" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...