Skocz do zawartości

Offroad madness


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A Garnkogłowy Brudas dzisiaj mi zaimponował... respekt ziom :cool:

 

troche mnie poniosla ulanska fantazja :twisted::mrgreen:

 

ale Piotrek w patrolu tez nie proznowal :mrgreen: jak wracalismy zastanawial sie jak pojedzie jutro w garniaku do roboty tym autem ;)

 

jakby mozna prosic wiecej zdjecia na quadach i patrola ;) ma ktos zdjecia z akcji AKWARIUM :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie EDIT:

 

Filmy:

 

- arosiak w akcji

 

- debiut Syrenki w błocie

 

- quad w kałuży

 

- obk w błocie

 

- forester arosiaka na piachu

 

- quady testują kałużę

 

- adamusmax po kąpieli

 

- utopiony forek

 

- kolejny przejazd forka, lepszy

 

- grill, nie oglądać na głodno

 

To na razie tyle :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagatka, Czy moglbys przeslac mi na mojego maila (mrok78@o2.pl) nieskompresowane zdjecie DSC_0038 z albumu 15-19.08.07 Bory Tucholskie?

Z gory dziekuje

Pozdrawiam

Piotrek

 

(przepraszam wszystkich za pytanie na forum, ale nie mam mozliwosci skontaktowac sie z A. na pw)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja fotki wgrałem.

Nie przebierałem, wrzuciłem wszystko.

Jeszcze raz dzięki za super spot.

Jak byście dali radę 22/09/2007 na moim ślubie to bym był najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi i w kosmosie.

fotki:

 

http://picasaweb.google.com/arosiak1/Su ... on26082007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L200 to rasowa terenówka. Na ramie, z blokadą mostów, prawdziwym reduktorem i z bebechami wysoko nad ziemią. Widzieliśmy po Patrolu co może prawdziwa terenówka.

 

Ten piach na ichnich zdjęciach trudno ocenić nie czując go między zębami :mrgreen: ale ałtki i forki by po prostu zawisły na podwoziu. Chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L200 to rasowa terenówka. Na ramie, z blokadą mostów, prawdziwym reduktorem i z bebechami wysoko nad ziemią. Widzieliśmy po Patrolu co może prawdziwa terenówka.

 

Ten piach na ichnich zdjęciach trudno ocenić nie czując go między zębami :mrgreen: ale ałtki i forki by po prostu zawisły na podwoziu. Chyba.

 

w ostatnim ZKIV bylo porownianie L200, Hi Luxa, SY Action Sport Pick up i Navary - najlepiej wypadla navara, potem hi lux i dopiero l200 - cienko sobie radzil w porownaniu z navara w glebokim piachu

 

SY nawet nie przejechal do polowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten odcinek (nie cały). Mało tego. Jeździłem dokładnie w tym miejscu L200 i moim OBK (Puławska w kierunku Piaseczna, przy salonie Volvo). Wtedy L200 nie miał żadnego problemu z wyjechaniem z piachu pod warunkiem, że był włączony reduktor i zapięte blokady. Po zatrzymaniu się oczywiście. Miałem wrażenie, że nic by go wtedy nie zatrzymało. Ja przez ten sam piach przejechałem obk, ale nie odważyłem się zatrzymać (to było zanim odkryliśmy Okuniew :wink: ) - jedynka z reduktorem. Panowie z Mitsu byli impressed :twisted: Nowy Pajero przejeżdżał bez zatrzymywanie się, ale sprawiał wrażenie, że się musiał napracować. Podejrzewam, że choci o ciężar. Nowym Outlanderem tam nie wjeżdżali - ponoć niżej zawieszony nawet od Subich.

Z tego co widziałem to nasz dobry znajomy p. Adam nie bardzo wiedział jak w pełni wykorzystać możliwości l200. trochę mu zajęło włączenie i zapięcie wszystkiego co trzeba. Nie mówiąc już o kupującym, który wydawało się, że w ogóle nie ma pojęcia o jeździe w terenie (a mówił, że miał wcześniej hiluxa).

 

Uff, sie rozpisałem.

 

Aha, ten piach to taki żadki jakiś, nie ubity jak w bigO :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...