Skocz do zawartości

Dziwny dźwięk przy skręcaniu i ostrzejszych manewrach


pablo2k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Otóż ostatnio o poranku zauważyłem coś mocno niepokojącego. Podczas ruszania ze skręconymi kołami z tyłu samochodu dochodzi mnie dźwięk jakby coś mocno ocierało o całą budę. Podobnie auto zachowuje się przy ostrych zakrętach. Gumy o nadkola nie ocierają bo przyglądałem się dokładnie jak auto kręci się po parkingu. Występuje to tylko przy kręceniu w lewą stronę :neutral: Dodatkowo zauważyłem też, że auto ściąga mi na prawą stronę podczas jazdy! :neutral: Przy hamowaniu samochód trzyma idealnie tor jazdy nie skręcając w żadną ze stron. Czy ktoś ma pojęcie czego to może być wina? W zasadzie pojawiło to się z dnia na dzień, gdzie po drodze nie było żadnego katowania czy żużlowania.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulce przejrzę po powrocie z delegacji, natomiast przeczuwam że to może być coś z tylnym dyfrem bo czasem na agresywniej pokonywanych zakrętach tył samochodu tak jakby przeskakiwał delikatnie. Może to tylko kwestia zbyt ostrego wchodzenia w zakręt :P Aczkolwiek Madzia 626 GF pokonuje ten zakręt z podobna prędkością bez 'uskoków'. Jest to moje pierwsze czterołapne auto więc mogę nie wiedzieć iż ten typ tak ma ;)

 

pozdrawiam i dzięki za wszelkie odpowiedzi i wskazówki

 

pablo2k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...