Skocz do zawartości

PLAYSTATION 5


Blixten

Rekomendowane odpowiedzi

- Tata.... , a Pola i Iga mają "Just Dance" - wiesz, to taki fajny program do tańczenia - my też możemy taki mieć ? 

- A napisałyście list do Świętego Mikołaja ? :rolleyes:

 

Jak wrócą dzisiaj ze szkoły, to nie wiem w kogo bardziej uwierzą - w tatę, czy w Mikołaja ? ;) 

Wszystko podłączone, kamera ustawiona, gra zainstalowana, no i .... nawet osobiście wypróbowana :biglol:

 

IMG_9599.thumb.jpg.0db3c442d8c1b4b1a176deee34b17eca.jpg

 

IMG_9595.thumb.jpg.6085ff84d3dcfb121e6702a1695feadc.jpg

(chyba jednak muszę jeszcze raz lepiej wykalibrować kamerę, bo coś mocno podejrzana jest ta ocena :biglol:)

 

Gdyby ktoś z Was zastanawiał się nad PS5, to gorąco polecam - nie wiem czy konkurencja napakowała tyle funkcji w swoje kontrolery, a te w PS5 są wręcz; nie-sa-mo-wi-te ! :thumbup:

A jeśli ktoś miałby ochotę potańczyć, to naprawdę fajną pozycją jest "Just Dance", ale pamiętajcie przy tym, że trzeba kupić kamerę Sony z poprzedniej wersji playstation, czyli PS4 (kamera od PS5 nie działa z "Just Dance"), oraz adapter. Jak coś, to służę linkami ;) 

Polecam wersję z napędem w zestawie z dwoma kontrolerami a do nich oryginalną ładowarkę, co by się z kablami nie trzeba było szarpać ;) 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jumpman napisał(a):

Mamy juz temat o Ps5 i XSX

 

Od dłuższego czasu nikt tam nic nie pisze, nic dziwnego, że nie odnalazłem.   

Masz coś przeciwko, żeby był wątek tylko o PS5 ? 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie nie posiadam żadnej konsoli, ale niedawno chciałem kupić jakiś kontroler żeby ewentualnie w coś zagrać na appleTV i jakoś ani te od Xbox, ani te Sony Dualsense mnie nie przekonały. Xboxa wkurzały mnie przyciski bo dość głośny dźwięk wydają podczas wciskania, a te Sony jakościowo średnio, plastik jak w starych KIAch, w dodatku cały trzeszczy jak mocniej się chwyci i tym sposobem nadal w nic nie zagram:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...