Skocz do zawartości

EyeSight


rafcio84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Myślę że dobrze trafiłem z tym pytaniem, a mianowicie czy normalną sprawą jest chwilowe (5-10 min ) zawieszenie działa systemu EyeSight w OBK MY 22 tz. System pozostaje bez reakcji gdy np pada deszcz intensywnie - nagle jest komunikat o braku działania. Potem znowu powraca do właściwego działania. Trochę to człowieka wkurza zwłaszcza na autostradzie.

Dzięki za wyjaśnienia.

 

Wysłane z mojego Armor 8 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem się zdarza ale dość rzadko. musi być naprawdę kiepska widoczność albo zaparowana/brudna szyba na wysokości kamer. u mnie ES 'wraca' raczej szybciej niż po 5 minutach.
wydaje mi się, że same kamery mogą się zakurzyć i wtedy też jest szansa że eyesight będzie wariował -- nie wiem jak jest w OBK ale w foresterze SJ ich soczewki nie przylegają do szyby.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EyeSight działa w sposób nieludzki - przestaje działać gdy kierujący najbardziej go potrzebuje. Znam to.

 

W pojeździe MY22 to chyba za wcześnie, jednak tak jak @kruque pisał kamery mogą być zakurzone. Oczywiście wiemy, że nie wolno pod groźbą ich przecierać więc "powietrze" z puszki do czyszczenia klawiatur pomaga. Podpowiedziane na TF, sprawdzone.

Edytowane przez Szürkebarát
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dość normalne, w bądź co bądź opartym na optyce systemie (to przecież kamery, nie radar) . Jeśli nie są w stanie otrzymać wyraźnego obrazu drogi, system się chwilowo zdezaktywuje.  W instrukcji opisane są sytuacje w których ES potrafi się chwilowo wyłączyć. Także niestety wtedy kończy się jazda na leniucha, a trzeba bardziej uważać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...