Skocz do zawartości

Ogrzewanie tylnej szyby za małe napięcie(?)


oblivion

Rekomendowane odpowiedzi

Mobilki mam pytanie - nie działa mi ogrzewanie tylnej szyby, miernik pokazuje 6V (przylożony do maty w szybie) - gdzie szukać przyczyny? Wyczytałem, że 12V powinno być. Bezpieczniki sprawdziłem, wtyczki przy szybie byly rozpięte ale to nie to. Po wciśnięciu przycisku słychać charakterystyczne tyknięcie pod deską ale nie zapala się dioda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, oblivion napisał(a):

Mobilki mam pytanie - nie działa mi ogrzewanie tylnej szyby, miernik pokazuje 6V (przylożony do maty w szybie) - gdzie szukać przyczyny? Wyczytałem, że 12V powinno być. Bezpieczniki sprawdziłem, wtyczki przy szybie byly rozpięte ale to nie to. Po wciśnięciu przycisku słychać charakterystyczne tyknięcie pod deską ale nie zapala się dioda.

 

Wiązka nie idzie w klapie przypadkiem? Może się przełamała w łączniku i przewodność przewodów spadła. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Orear napisał(a):

 

Wiązka nie idzie w klapie przypadkiem? Może się przełamała w łączniku i przewodność przewodów spadła. 

Raczej nie. Bardziej wygląda tak jakby ogrzewanie było z czymś spięte szeregowo. Stąd spadek równo o połowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki, będę śledził wiązkę, może coś jest wypięte/uszkodzone, auto jest po naprawach blacharskich od strony pasażera i malowaniu.

A nie jest tak, że załącza się dopiero przy niskich temperaturrach?

Jak nie dojdę sam, to do elektryka, bo zima tuż tuż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...