Skocz do zawartości

BLOB Wagon N/A Projekt "X"


skyline

Rekomendowane odpowiedzi

No i wjechaly lampy tylne z Hawka wagona, wedlug mnie najlepsze bo maja szklo Clear, wiec jest podstawa pod mocny Custom,tylko nie wiem czy pojechac grubo po calosci tak ze znakami chinskimi,czy bardzie skromnie-delikatnie tylko paski ledowe :D

423422257_307105679030108_1720312073175749134_n.jpg

423619429_231157936735084_7161148276218202657_n.jpg

IMG_8982-scaled.jpg

IMG_5188a-scaled.jpg

IMG_4941-scaled.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Orear napisał(a):

Znaki polecałbym jednak japońskie. ;)

Sam będziesz robił takie rzeczy? 

nie no nie sam, taki ogarniety to nie jestem, a to juz wyzsza szkola ogarniania tematu ..... sa od tego specjalisci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, skyline napisał(a):

No i wjechaly lampy tylne z Hawka wagona, wedlug mnie najlepsze bo maja szklo Clear, wiec jest podstawa pod mocny Custom,tylko nie wiem czy pojechac grubo po calosci tak ze znakami chinskimi,czy bardzie skromnie-delikatnie tylko paski ledowe :D

IMG_8982-scaled.jpg

 

 

Jak zrobisz takie cuda na kiju z tyłu, to może pojawić się pytanie - czy przód nie wygląda zbyt biednie...:P

Edytowane przez Maciek Niemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Maciek Niemy napisał(a):

Jak zrobisz takie cuda na kiju z tyłu, to może pojawić się pytanie - czy przód nie wygląda zbyt biednie...:P

tak wiem,co prawda przod jest juz ogarniety,delikatnie  bez wodotryskow,ale wizualnie bedzie pasowal do projektu auta jaki mam w glowie,a tyl, w sumie masz racje,ale rozkminiam jeszcze temat tak zeby to otycznie mocno siadlo, i chyba nawet taki klimat jak na fotce tez by zrobil robote ,zobaczymy co sie urodzi :)

759e8ce3a9653e5af8d74a4a8355eb9a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, skyline napisał(a):

tak wiem,co prawda przod jest juz ogarniety,delikatnie  bez wodotryskow,ale wizualnie bedzie pasowal do projektu auta jaki mam w glowie,a tyl, w sumie masz racje,ale rozkminiam jeszcze temat tak zeby to otycznie mocno siadlo, i chyba nawet taki klimat jak na fotce tez by zrobil robote ,zobaczymy co sie urodzi :)

759e8ce3a9653e5af8d74a4a8355eb9a.jpg

 

A pokaż przód. 

Bo te ciemne lampy na srebrnym aucie bez innych czarnych elementów imo słabo wypadną. 

To tylko moja opinia, ale ciemne lampy to z takim bandziorem zawsze się kojarzą :P, w moich oczach średnio to się łączy z jasnym lakierem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, skyline napisał(a):

tak wiem,co prawda przod jest juz ogarniety,delikatnie  bez wodotryskow,ale wizualnie bedzie pasowal do projektu auta jaki mam w glowie,a tyl, w sumie masz racje,ale rozkminiam jeszcze temat tak zeby to otycznie mocno siadlo, i chyba nawet taki klimat jak na fotce tez by zrobil robote ,zobaczymy co sie urodzi :)

759e8ce3a9653e5af8d74a4a8355eb9a.jpg

Widziałem te Twoje lampy, stąd mój komentarz...;)
Jakoś te przyciemniane lampy to nie me gusta, nie chcę Cię też podpuszczać, ale patrząc się na to co tworzysz, to nie szedłbym na skróty...:faja:
Ja mam z przodu czarne środki w swoim Blobie i teraz analogicznie chce pomalować tylne, tylko, że problem mam z odcięciem, bo ten chrom odchodzi mi razem z taśmą malarską...:wacko:
Jakbyś się brał za rozklejanie, to tutaj z Chłopakami trochę podyskutowałem, zawsze to jakieś info na start:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Orear napisał(a):

 

A pokaż przód. 

Bo te ciemne lampy na srebrnym aucie bez innych czarnych elementów imo słabo wypadną. 

To tylko moja opinia, ale ciemne lampy to z takim bandziorem zawsze się kojarzą :P, w moich oczach średnio to się łączy z jasnym lakierem. 

Fotka przednich lamp jest na poprzedniej stronie :) a druga rzecz to taka ze nikt nie powiedzial ze auto bedzie polakierowane na srebrno :D a napewno nie bedzie !! ale nie chce zdradzic wiecej szczegolow bo wedlug mnie to bedzie wjazd na pelnej bombie z tym lakierem,dlatego juz normalnie nie moge spac po nocach bo wizualnie jak na moj gust to bedzie mega sztos !! ale wiadomo gusta sa rozne wiec beda tez negatywne opinie,ale dla mnie i tego co mam poukladane w glowie "wizualnie" to bedzie perfekcja :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maciek Niemy napisał(a):

Widziałem te Twoje lampy, stąd mój komentarz...;)
Jakoś te przyciemniane lampy to nie me gusta, nie chcę Cię też podpuszczać, ale patrząc się na to co tworzysz, to nie szedłbym na skróty...:faja:
Ja mam z przodu czarne środki w swoim Blobie i teraz analogicznie chce pomalować tylne, tylko, że problem mam z odcięciem, bo ten chrom odchodzi mi razem z taśmą malarską...:wacko:
Jakbyś się brał za rozklejanie, to tutaj z Chłopakami trochę podyskutowałem, zawsze to jakieś info na start:

 

dzieki za linka !! napewno sie przyda

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i kolejne fanty wpadaja do kompletu dokladka Maxtona na przod,i dyfuzor na tyl od Piotrka Miskiewicza, to juz w sumie koncowka,ale ciesze sie juz na montowanie tego  ustrojstwa :P i pytanko ,zderzak przod z Bloba i Hawka ,czy one sa indentyczne ??

RIMG0291.JPG

RIMG0292.JPG

RIMG0294.JPG

178678843_156473656395240_3855559737586051540_n.png

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nadchodzi chwila prawdy :D ciekawy jestem czy przedobrzylem z profilem 40 ,czy siadzie idealnie tak jak to sobie wymyslilem :)

fzunjiiz (2).JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2024 o 21:26, skyline napisał(a):

No i kolejne fanty wpadaja do kompletu dokladka Maxtona na przod,i dyfuzor na tyl od Piotrka Miskiewicza, to juz w sumie koncowka,ale ciesze sie juz na montowanie tego  ustrojstwa :P i pytanko ,zderzak przod z Bloba i Hawka ,czy one sa indentyczne ??

 

 

 

 

Pod jakim kątem pytasz czy są identyczne?
Pasowałeś ten dyfuzor, siada to jak trzeba, bo tylne zderzaki GG i GD też się różnią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Maciek Niemy napisał(a):

Pod jakim kątem pytasz czy są identyczne?
Pasowałeś ten dyfuzor, siada to jak trzeba, bo tylne zderzaki GG i GD też się różnią?

Tylny dyfuzor trzeba troche rzezbic,to wiem od sprzedajacego,chodzi mi o przedni zderzak na dokladke czy sa identyczne zeby dokladka siadla, bo nie mam jeszcze auta w domu i w razie lipy mam jeszcze czas zwrocic . Po wygladzie powinno pasowac,no ale wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, skyline napisał(a):

Tylny dyfuzor trzeba troche rzezbic,to wiem od sprzedajacego,chodzi mi o przedni zderzak na dokladke czy sa identyczne zeby dokladka siadla, bo nie mam jeszcze auta w domu i w razie lipy mam jeszcze czas zwrocic . Po wygladzie powinno pasowac,no ale wiadomo

Ok, dzięki!
No na moje oko to nie będzie pasować, a przykładałeś te dokładki zderzaka do niej chociaż?
Tak jak patrzę na sklep Maxtona, to ta Twoja wygląda jak wersja do Buga...:krecka_dostal:
Piotrek ma w ofercie też dokładki zderzaków (mam u siebie i polecam), jego się zapytaj będziesz miał najwiarygodniejsze źródło...;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, GRB napisał(a):

Zderzak z hawka i bloba na pewno się różnią - zupełnie inne zderzaki. ;)

No wlasnie,niestety nie mam jeszcze auta w domu zeby moc spasowac,i tez mi sie wydaje ze sie roznia,ale z drugiej strony u Maxtona jest wyraznie napisane "

Subaru Impreza Station Wagon 2002/12-2006/09 GD, GG

" czyli sprzeczne informacje,tak samo w ksiazeczce z Maxtona tez jest napisane ze pasuje,no nic poczekamy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w koncu nadejszla wielkopomna chwila :P jest termin odbioru auta w PL ,nareszcie !  3-miesieczna obsuwa z terminem ale warto bylo czekac,urlop zaplanowany,bilet do PL kupiony ,w Czwartek 14 Marca moge odebrac gotowe auto. I jest jeszcze mala akcja z fotkami ktore zaraz wrzuce. Dostalem info od lakiernika ze samochod polakierowany na gotowo i sie sklada do kupy,wiec poprosilem o kilka fotek, a gosciu mowi ze NIE :D  ( zartobliwie oczywiscie ) no to pytam sie dlaczego ? a lakiernik na to ze to auto wyglada tak mega zajebiscie w tym lakierze i On poprostu nie chce mi zepsuc pierwszego WOW efektu na zywo wiec mi nie posle fotek , no i tyle z mojej radochy, poslal mi tylko te dwa zdjecia i napisal  " impreza na imprezie " wiec zapraszam do rozkminki zdjec :D rozwiazanie rebusu za tydzien :P

429881472_1108753243653056_2576658276975008810_n.jpg

431137816_1772320136575801_8425893231207268250_n.jpg

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,no i jest prawie gotowy,narazie tylko przod i tyl bo sa slabe kola wiec nie ma efektu koncowego,jak wiadomo dobre kolo robi 50% + do wygladu auta,wiec narazie tylko takie foty, kabel wisi bo akurat jestem w trakcie odgrzybiania klimy,no i silencer jest wlozony bo za pare godzin jade spowrotem do DE ,wiec 1000 km,bez wkladki dziala na przysadke mozgowa :D i to okrutnie :) ale musze jeszcze powiedziec ze w moim WRX,po wlozeniu silencera jest roznica ale minimalna,a tutaj w non turbo bez silencera jest bardzo glosno,a po jego wlozeniu jest mega ogromna roznica !! jak dzien i noc, nie moglem az uwierzyc ze moze byc tak cicho,wydech brzmi jak seryjny,mega cichutko ,bardzo przyjemnie i o to mi chodzilo,mialem pewne obawy ale teraz juz wiem ze to idealne rozwiazanie na nocne odpalanie auta zeby dojechac do roboty,zapraszam do ogladania i jestem ciekawy waszej opini :)

RIMG0291.JPG

RIMG0292.JPG

RIMG0293.JPG

RIMG0294.JPG

RIMG0295.JPG

RIMG0296.JPG

RIMG0297.JPG

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, skyline napisał(a):

Witam,no i jest prawie gotowy,narazie tylko przod i tyl bo sa slabe kola wiec nie ma efektu koncowego,jak wiadomo dobre kolo robi 50% + do wygladu auta,wiec narazie tylko takie foty, kabel wisi bo akurat jestem w trakcie odgrzybiania klimy,no i silencer jest wlozony bo za pare godzin jade spowrotem do DE ,wiec 1000 km,bez wkladki dziala na przysadke mozgowa :D i to okrutnie :) ale musze jeszcze powiedziec ze w moim WRX,po wlozeniu silencera jest roznica ale minimalna,a tutaj w non turbo bez silencera jest bardzo glosno,a po jego wlozeniu jest mega ogromna roznica !! jak dzien i noc, nie moglem az uwierzyc ze moze byc tak cicho,wydech brzmi jak seryjny,mega cichutko ,bardzo przyjemnie i o to mi chodzilo,mialem pewne obawy ale teraz juz wiem ze to idealne rozwiazanie na nocne odpalanie auta zeby dojechac do roboty,zapraszam do ogladania i jestem ciekawy waszej opini :)

RIMG0291.JPG

RIMG0292.JPG

RIMG0293.JPG

RIMG0294.JPG

RIMG0295.JPG

RIMG0296.JPG

RIMG0297.JPG

Bardzo finezyjne malowanie :thumbup: od razu kojarzy się z jednym:D

say-something-positive-about-tommy-lee-jones-two-face-v0-3zb9zgr88c0a1.thumb.jpg.0ae4513b2c03b7964ef60b98a147bcfa.jpg

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2024 o 14:21, dirkdiggler napisał(a):

Mam mieszane uczucia. Tak pół, na pół:biglol:

dobry tekst :) podoba mi sie :) 1-0 dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Orear napisał(a):

Światła na plus, dobrze to wygląda! 

A kolor nadwozia, skoro Tobie tak leży to dobrze. ;)

No swiatla siadly dobrze, a reszta wiadomo kwestia gustu,jedni mowia paskudne strasznie,drudzy ze zajebiscie,ale chcialem miec cos innego czego nie ma nikt i jestem bardzo zadowolny z efektu,a to jeszcze nie koniec,na laczeniu wleci czerwony pasek,ale dopiero za miesiac bo lakiernik powiedzial zeby narazie nic nie kleic bo lakier za swiezy i moze byc lipa, no i teraz mozna zakladac reszte gratow ktore zbieralem przez te pare miesiecy

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...