Skocz do zawartości

Zaproszenie na premierę


Adi

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Blixten napisał(a):

… a w Gdyni pojawiasz się czasem ? ;)

 

Czasem tak, mam tam pokaźny kawałek rodziny ;) , no i grono moich wiernych przyjaciół.

Ale raczej planuję przyjazdy w miesiącach, w których moje ulubione miasto wita mnie swymi urokami w lepszym nasłonecznieniu ;) 

Będę pewnie nie wcześniej niż marcu. 

 

Dzięki @skwaro, było miło Cię znów spotkać i przekazać książkę.

Niech młody wchodzi w nowe przygody ;) 

Edytowane przez Adi
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Adi napisał(a):

 

Dzięki @skwaro, było miło Cię znów spotkać i przekazać książkę.

Niech młody wchodzi w nowe przygody ;) 

Dzięki również, niestety trochę mało sprzyjające okoliczności przyrody były żeby pogadać :)

 

A młody zachwycony, poczytaliśmy trochę. Jeszcze odrobinę za młody żeby wszystko rozumieć, ale powoli :) Na tyle co dziś przeczytaliśmy już mogę powiedzieć że książka jest bardzo fajnie napisana i nawet dorosłym daje do myślenia. Ja polecam! :)

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, skwaro napisał(a):

bardzo fajnie napisana i nawet dorosłym daje do myślenia. Ja polecam! :)

 

Właśnie przeprowadzamy badania, do jakiego wieku odbiorcy jest moja bajka. Prowadzimy warsztaty w szkołach, które tą książkę można powiedzieć "przepracowują" i zastanawiamy się, czy rozszerzyć program na wyżej niż 4 klasa.

Twój głos daje dużo do myślenia ;) 

Dzięki jeszcze raz ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś z Was będzie w Warszawie na weekend, albo po prostu w niej mieszka ;), to zapraszam na Targi Zerowaste, na które właśnie dostałem zaproszenie:

https://dziecizksiezyca.v.1cart.eu/pl/product/5DlKv/dzieci-z-oceanu?fbclid=IwAR2ScCbc9qJZra5VWZHBZSFILgLzYMaSH7GFl1Ipgn_g1hJJGMEXAg-sTlU

 

Tam też będziemy organizować warsztaty dla dzieciaków "Uratujmy Razem Świat". Możecie wpaść z Waszymi dzieciakami, to wezmą w nich udział. 

 

A jak ktoś z szanownych forumowiczek i forumowiczów, chce podarować moją książkę swoim dzieciom, lub innym dzieciom z rodziny na Mikołajki, a nie jest z Warszawy, bądź jest, a nie ma ochoty się ze mną spotkać ;) , to zawsze można skorzystać z zakupu przez internet. Tylko w zamówieniu proszę o podane imienia dziecka do dedykacji.

 

https://dziecizksiezyca.v.1cart.eu/pl/product/5DlKv/dzieci-z-oceanu?fbclid=IwAR2ScCbc9qJZra5VWZHBZSFILgLzYMaSH7GFl1Ipgn_g1hJJGMEXAg-sTlU

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mikołaj już w drodze. A Wy macie już prezenty dla Waszych dzieciaków? ;) 

 

Na te Święta proponuje wielką przygodę, która w bajkowy sposób przekaże dużą dawkę wiedzy i pozytywnych emocji.

I mam nadzieję sprawi, że Wasze dzieci staną się super bohaterami ratującymi Świat ;) 

 

https://dziecizksiezyca.v.1cart.eu/pl/product/5DlKv/dzieci-z-oceanu?fbclid=IwAR2ScCbc9qJZra5VWZHBZSFILgLzYMaSH7GFl1Ipgn_g1hJJGMEXAg-sTlU

 

 

 

FB_IMG_1702824413811-PhotoRoom.thumb.png.7d2efac733c39791a80dd0f578d581ea.png

 

 

A jak Wasze dzieci, chciałyby poznać wcześniejsze przygody głównej bohaterki bajki Neli, to polecam również:

 

https://dziecizksiezyca.v.1cart.eu/pl/product/oyRE/dzieci-z-ksiezyca-ksiazka?fbclid=IwAR0MryrGc5S8wgRHgpPvKxSUcAGyOfwo1iflMNk5je7ujD2Xwj7N9VIv8SA

 

IMG_20231024_082525-PhotoRoom.thumb.jpg.d324311e80b67e6f21a60d264e562a00.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Henryk82 napisał(a):

Ja będę chciał  dla synka szwagra z dedykacją (treść podeśle do 19 stycznia) a odbiór osobisty 19 stycznia ?

 

Jasne. Lubię odbiory osobiste ;)

To zawsze okazja, by zamienić kilka zdań  

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś miłe spotkanie z @Henryk82 i jego żoną.

Pogadaliśmy sobie na wiele tematów, również Subarowych ;) 

 

No i w konsekwencji książka "Dzieci z Oceanu" powędrowała do 8-letniego Olisia, który fascynuje się Oceanem.

 

Heniek, koniecznie napisz, jak już przeczytacie, czy małemu czytelnikowi podobała się ta historia.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lubicie promocje?

 

Bo mamy ;)

 

Na czas ferii, a dokładnie do połowy lutego, by wzmóc nieco czytelnictwo w naszym narodzie wśród najmłodszych, postanowiliśmy poważnie obniżyć cenę "Dzieci z Oceanu"

Teraz 10 zł taniej, tylko 29.99 zł

 

Można zakupić pod tym linkiem:

https://1ct.eu/5DlKv

 

Albo odebrać osobiście ode mnie i "zbić piątkę" ;)

 

I jeszcze kilka obrazków z książki, żeby było ładniej ;) 

 

17_Zachod_slonca_Internet(1).thumb.jpg.6b4656443e2d38b450210f8e834b615f.jpg12_Wrak_Kosciotrup_Internet.thumb.jpg.7314e944de315974c10c90fdf9dca1b3.jpg11_Nela_Isabel_Internet.thumb.jpg.47f4af1a9ae477850d51769abf900503.jpg16_Politycy_Internet.thumb.jpg.d1d35aef756810db266262dc61bb0703.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...