Skocz do zawartości

Zgubienie jedynego klucza


Dominik Myszkowski

Rekomendowane odpowiedzi

zamówić nową stacyjkę , zamki do drzwi  i moduł imobilazera na dwa sposoby:

Nowy zestaw po numerze vin w ASO (kosztowo drogo) jeśli nie masz pewności ze klucz zagubiony w domu. Jak jesteś pewny zgubienia klucza w domu to zamów sam klucz po nr VIN w ASO  koszt klucza około 500 zł

Używany komplet  z aukcji allegro OLX do znajomego co mieszka na drugim końcu miasta i kiedyś podrzuci lub nada paczkę od siebie do Ciebie.

Edytowane przez Henryk82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Henryk82 napisał(a):

zamówić nową stacyjkę , zamki do drzwi  i moduł imobilazera na dwa sposoby:

Nowy zestaw po numerze vin w ASO (kosztowo drogo) jeśli nie masz pewności ze klucz zagubiony w domu. Jak jesteś pewny zgubienia klucza w domu to zamów sam klucz po nr VIN w ASO  koszt klucza około 500 zł

Używany komplet  z aukcji allegro OLX do znajomego co mieszka na drugim końcu miasta i kiedyś podrzuci lub nada paczkę od siebie do Ciebie.

O, to ciekawe co piszesz. Czy do takich staruszkow (2002) sprowadzonych spoza Polski też można wyrobić kluczyk w ASO? Byle jakie ASO Subaru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chciałem dokupić do swojego legacy z importu to bez problemu ale cena ta cena mnie odstraszyła bo do mojego z 94 chcieli prawie tysiąc złotych za wersje z pilotem do centralnego.

Edytowane przez Henryk82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgubiłem jedyny kluczyk do Subaru Outback 2002. Co mogę w tej sytuacji zrobić? Samochód jest u mnie na podjeździe w bezpiecznym miejscu, nie jestem w dużym pośpiechu, ale ani nie mogę do niego wejść, ani go ruszyć.
Napisałem na priv.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...