Skocz do zawartości

Spotkania srebrnogórskie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

niewazne jak sie nazywacie w zwiazku i kto akurat ma dyzur w kuchni :lol: Jakby co to na Wasz slub do Holandii pojedziemy :)

ciesze sie, ze wreszcie podzieliles sie z nami Wasza radoscia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remek... nie ma sprawy... fajnie te szelki Ci ponczochy podtrzymuja :mrgreen::lol:

 

no pamietam, ze Tobie za mocno klin wchodzil, bo za krotkie byly :mrgreen: ciagle Ci pekaly na pietach :mrgreen:

 

Za to moje spodnie, nie ponczochy - ciagle masz te sny? :mrgreen: - w sam raz trzymaja, na wszelki wypadek jednak do SG bede zakladal pasek :mrgreen:

 

Z tymi spodniczkami to nie kumam, Natalia woli spodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remek, remek, Natalia woli spodnie... hmmm... znaczy w tym zwiazku Ty jestes baba? no dobra... nastepne zloty zapisuje Natalia + 1 :mrgreen:

 

No dobra, koniec juz tych wynurzen remek :) bo pozniej nikt na zloty nie bedzie chcial przyjezdzac :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak się ciekawie robiło... :lol: przynajmniej byśmy się więcej o Was dowiedzieli :mrgreen:

swoją drogą to jak już będziecie robić jakiegoś spota w SG to zarezerwujcie od razu naszą twierdzę na Elmot :twisted: (no chyba, że noclegownio-imprezownia ma być gdzieś indziej)

 

P.S. ktoś się orientuje czy to będzie dobra lokalizacja na noclegownię na Plejady czy za daleko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

totalny spontan

dokładnie, zdzwoniliśmy się i za 20min byliśmy już w górach. Warunki nie są jeszcze dobre na jakieś większe jeżdzenie - przede wszystkim kompletnie brak jest band ze śniegu. Może na Święta dowali białego to wtedy damy znać z wyprzedzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... szkoda że mam taki kawał do was :evil: ale jakbyście kiedyś wiedzieli trochę wcześniej że szykuje sie ślizganie to dajcie znak/sygnał ;) gdzieś w dwie godziny powinienem dotrzeć :mrgreen:

 

Na pocieszenie skopałem oponki w Remka aucie jak byłem dziś u Marka :twisted: te re re re

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie skopałem oponki w Remka aucie jak byłem dziś u Marka :twisted: te re re re

 

a zadzwonic do kolegi? :evil::evil::evil:

 

to teraz moge Ci sie przyznac, ze Twoje auto dosc dokladnie testowalismy z Markiem zanim je odebrales. Ledwo zdazylismy, na szczescie byly dwie felgi w zapasie

 

 

te re re re :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...