Skocz do zawartości

Spotkania srebrnogórskie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A może by grill jakiś uskutecznić?

Ja jestem za. Moge zabrac grilla z domu jeśli będzie taka wola z waszej strony. :smile:

 

 

pilnowal zaru na tym wygwizdowie

pumex1, pilnował to pół biedy, co innego jakby musiał w tym żarze mieszać .... (no wiesz czym) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jutro (czyli we wtorek) zamykamy liste gwarantowanych potwierdzen lokalowych i wysylam zaliczke. Bede Was w zwiazku z tym prosil o ściepe na konto, zebym na tym biznesie nie poszedl z torbami :wink:

Jesli w ostatnim momencie ktos sie obudzi z checia dolaczenia do nas, mysle ze problemu nie bedzie - natomiast oczywiscie gwarantowac nie moge, bo rezerwujemy okreslona ilosc miejsc, a nie caly budynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie - tematu Czech nie ogarnialem - bo tez nie wiadomo ile kto chce jezdzic - czyli nie wiadomo kto by na nocleg "zapracowal" (i w jakich warunkach tam jest - jesli tak jak na torze - czyli z sypiacym sie tynkiem to sorry, ale chyba nie o to chodzi). Remek zablokowal tor, nie wiem co jeszcze jest na tam ustalone. Ostatnio z wlasnym czasem slabo stoje, wiec ciezko tym razem to wszystko ogarnac - tym bardziej na taka odleglosc. Noclegi sa na ta chwile zarezerwowane w Polsce. Jesli mamy zmieniac plany to poprosze o info, bo zaraz bedzie niezly bajzel :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra drodzy Panstwo. Temat zgloszen zamykamy. Ja wysylam dzisiaj kase w ramach zaliczki, wiec prosba o sciepe na pokrycie debetu na koncie :wink:

Kto sie nie zalapal - najwyzej przyjedzie i sie upchnie "na żywca" :mrgreen:

Przyjmuje zasade, ze przelewamy kase za jeden nocleg. W razie wycofania sie reszta ma z tego budzet na alkohol :wink: A tak powaznie to ustale z wlascicielem co w takim przypadku i napisze.

 

Lista obecnosci:

1/2 Krebelka + Pumex (90)

3/4 Remek + Natalia (90)

4/5 Arti + Ola (70)

6/7/8 Szczur75/Aga/Miki (135 - ale tu chyba da rade ponegocjowac znizke z wlascicielem)

9/Fafik - (45)

10 citan - (35)

11/12 SeQ+1 (90)

13/14 Piter+Basia (90) - tylko piatek/sobota

15/16 Lucek+ Aga (90) - tylko sobota/niedziela

 

Lacznie wychodzi 735 PLN.

 

Jak widac jak przychodzi do konkretow to grupa nam topnieje o 40% :???:

 

Rozmawialem z sidorem - ma KJS w Kudowie w niedziele, wiec jesli dolaczy to bezalkoholowo - ma dzisiaj dac znac.

 

Lucek sie nie odzywa - uznaje, ze nie przyjezdza. EDIT: dopisany

 

Piter35 - brak potwierdzenia - to samo.

 

Marek z Grażyna - ostatnia wersja - ze ich nie bedzie. Chyba, ze cos sie zmienilo.

 

Wesoły sie zastanawia - co jest bardzo wskazane, zwlaszcza ze na alkoholach zna sie jak malo kto :wink:

 

Prosba o weryfikacje listy i przeslanie kasy za 1 nocleg na konto:

05 1140 2017 0000 4602 0354 5811

Szymon Jańczak

Poznań

 

koniecznie wpiszcie swoj nick forumowy w tytule przelewu, zebym wiedzial kogo wykreslic z listy wierzytelnosci, ktora sprzedam mafii czeczenskiej :mrgreen:

 

zdravim

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6/7/8 Szczur75/Aga/Miki (135 - ale tu chyba da rade ponegocjowac znizke z wlascicielem)

 

 

Jeśli Miki pojedzie (jak pisałem jest chory) to i tak śpi z nami w dwójce po Marku :razz:

 

A jeśli pojedzie to płaci (jeśli wogóle) 50%. Nie trzeba negocjować.

 

p.s. Powoływałeś się na Mazura? Miał być rabat... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6/7/8 Szczur75/Aga/Miki (135 - ale tu chyba da rade ponegocjowac znizke z wlascicielem)

 

 

Jeśli Miki pojedzie (jak pisałem jest chory) to i tak śpi z nami w dwójce po Marku :razz:

 

A jeśli pojedzie to płaci (jeśli wogóle) 50%. Nie trzeba negocjować.

 

p.s. Powoływałeś się na Mazura? Miał być rabat... :???:

 

szczur powolywalem sie - ale facet chytry jakis i glupiego udawal :???:

Zatem przeslijcie mniej kasy. Wedlug wyliczenia -50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, kasa na koncie. :cool: Nie przepij tego chłopie. :mrgreen:

 

U mnie zaszła zmiana planów. Piter35 jedzie ze mną i z racji tego, że sobie chłop nie zarezerwował spania wcześniej to śpi ze mna w pokoju (pasztetowym). Dlaczego mam wolne miejsce w pokoju mimo, że moje wcześniejsze deklaracje były inne? Dlatego, że baby są popierdolone* (nie wszystkie). :evil: Tak więc jest status quo - stan osobowy ilościowo się nie zmienia.

 

*pasek przyjmuje na gołą klatę.

 

Pozdrawiam wszystkich co sie musza użerac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że baby są popierdolone* (nie wszystkie). :evil:

 

Pozdrawiam wszystkich co sie musza użerac.

 

Nie przejmuj się. Zrób co masz zrobić. Samo się wyjaśni... :razz:

 

No pewnie, że zrobie co mam zrobić. :cool: Pojade na spota i będe się swietnie bawił zamiast wkurwiał jakimiś bzdurami. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie może załapie na sam koniec jeśli jeszcze miejsce jest Jak to wyglada organizacyjnie? Jestem wolny od piatku do soboty wieczor Kiedy wyjazd do czech i kiedy powrot planujecie?

Plan jest taki: (AFAIK): w piątek zjeżdzamy się do Zieleńca, lekka imprezka (z akcentem na lekka :wink: ) :cool: W sobote jedziemy na karty (motobydło) do Czech. Śmigamy tam a potem jemy jakiś obiad w Czechach. Po krótkim zwiedzaniu pepikolandii (polegającym głównie na zakupie alkoholu :wink: ) udajemy się do Zieleńca. Najwolniejsza osoba na kartach stawia 5 flaszek na sobotni wieczór i jest już grubsza imprezka (ze wskazaniem na grubsza :wink: ). W niedziele to w zależności kto o której się obudzi wraca to domu o ile jest w stanie. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...