Skocz do zawartości

Sklep internetowy


BALDIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

quote="Moniqa"]quote] Solberg nie musi byc w XS...

ja wole skale 1:1 :roll:

Monisiu, Solbergi so wzrostu schylonego kurczaka. Proponywał bym zamówić w skali 3 : 1. Inne rzeczy tyż sie automatycznie powienkszo.............. bedzie chociaż troche radości.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie powtarzasz ;) Jeszcze lato sie nie zaczęło a Ty już o zimie myślisz 8)

 

Błąd mi wyskoczył, myślałem że nie poszło, ale poszło.

 

SORKI!

Jak się robi kalendarze i inne klamoty świąteczne (dzisiaj serwetki na wigilijny stół), to i o zimie się myśli.

 

ZAWSZE 2 KROKI PRZED KONKURENCJĄ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym sciala podusie subaru zeby mi sie milo lulalo i zebym fajniste sny miala... 8)

 

No kochana, ............. ja nie wiem czy ona Ci sie w najbliższym czasie przyda. Ja bem Ci proponywał se zamówić tako śliczno, niebieskom, z giastkami miedniczke do rzygania.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mam przesylac projekty stringow i reszty...? :D

 

A wymiary to skąd weźmiesz? :lol:

 

Przywieźcie jo do mnie. Ja jom zwymiaruje. Mam ... te ....no .... metrówkie .... tako twardo...... drewniano ...stolarsko.

Ja Monisie dobrze rozumie, bo żm se oigldął te stringi i faktycznie do srania nie cza ściągać, tyko śnurek potem obeczszeć.

 

 

mausia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[No kochana, ............. ja nie wiem czy ona Ci sie w najbliższym czasie przyda. Ja bem Ci proponywał se zamówić tako śliczno, niebieskom, z giastkami miedniczke do rzygania.

 

Mamusia

 

nie potrzybywuje...to nie ekonomiczne wypluc co sie wypije :evil: ..i bardzo scem podusie bo mi bedzie do sypialni pasowac..no i jest bardzo w klimacie...niebieska w gwiazdki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie komplet czapka i szalik Subaru, najlepsza czapka i szalik jakie w zyciu mialem :!: Ale czapke gdzies wysialem :cry: i zostal mi sam szalik w zwiazku z tym planowalem zakupienie czaki tatarki ale zostala wycofana z oferty, skoro tak, czy stanowilo by problem sprzedanie samej czapki osobno :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...