Skocz do zawartości

Moze glupie pytanie :)


Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomoc, mam od wczoraj subaru impreze i nie podswietla mi wskaznikow nawiewu powietrza (pokretla itp), czy tak ma byc czy poprostu padly mi zarowki?? dziwne to troche ale prosze o pomoc lub o linki do tematow w tym stylu.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczylem ze to moze glupie pytanie, ale jestem wdzieczny za pomoc, sprawdze najpierw bezpiecznik, jest gdzies na forum jak zdemontowac ten srodkowy panel??

pozdro i dzieki wielkie za pomoc :mrgreen: milo ze ktos chce pomoc nawet niedoswiadczonemu posiadaczowy tej zacnej marki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest gdzies na forum jak zdemontowac ten srodkowy panel??

pozdro i dzieki wielkie za pomoc :mrgreen: milo ze ktos chce pomoc nawet niedoswiadczonemu posiadaczowy tej zacnej marki :cool:

 

Nie chcę się wymądrzać na temat GL-a. Wiem natomiast, że temat się przewijał na Forum. Spróbuj do "szukajki" (opcja "Szukaj" na górze) wpisać hasła typu "panel", "panel środkowy", "podświetlenie".

 

milo ze ktos chce pomoc nawet niedoswiadczonemu posiadaczowy tej zacnej marki :cool:

 

Od tego jest to forum.

 

Między innymi :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I du...a, bezpieczniki sprawdzone, zarowki tez teoretycznie i dalej nie swieci, a tak na marginesie jaka moc ma moj silnik 2.0 bez turbo, subaru impreza wersja gl i czy sie rozni ona od wersji sport wagon tez bez turbo??

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka moc ma moj silnik 2.0 bez turbo, subaru impreza wersja gl i czy sie rozni ona od wersji sport wagon tez bez turbo

 

Nie wiemy, który to rocznik :twisted:

 

Tu masz archiwum niemieckich broszur z danymi - jeśli masz europejski model, powinieneś się z niego sporo dowiedzieć.

 

http://www.subaru.de/kundenservice/pros ... mpreza.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc, mam od wczoraj subaru impreze i nie podswietla mi wskaznikow nawiewu powietrza (pokretla itp), czy tak ma byc czy poprostu padly mi zarowki?? dziwne to troche ale prosze o pomoc lub o linki do tematow w tym stylu.

pozdro

 

w GT jest jedno podświetlenie tam gdzie jest pokrętło wyboru nawiewu na szybę, stopy ... - skąd to itp?

wyciagasz trzy ppokrętła, wykręcasz 4 śrubki i zdejmuszesz cały panelik dostajac się do żaróweczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale tam jest zamieszczona wymiana silnika 1.6 na 2.0 turbo, ja mam 2.0 tyle ze bez turbo, wiec tyle samo pracy czy poprostu wiazka kabli i obsluga turbo??

pozdro, poza tym zostawilem dzisiaj autko w warsztacie na wymiane rozrzadu :mrgreen: acha i zarowki zaczely swiecic i wogole nie wiem dlaczego nie swiecily

:), fajnie jest miec subaru, aluski oryginalne 15" zakupione z nowymi oponkami, czekaja na zalozenie jak auto wroci z warsztatu, tylko pomalowac zaciski hamolcow na jakis ladny kolorek, zmienic wycieraczki bo juz stare, i bedzie cacy, potem zrobie fotki i zamieszcze na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...