Skocz do zawartości

Pokaż swój tatuaż.


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dobra ludzie. Jeszcze mnie nie stać, ale już rozglądam się i rozmyślam co chce sobie wytatuować jako pierwsze :mrgreen: Myślę, że na lato to niezbyt dobry pomysł, nawet lepiej bo może uzbieram $$$. Kogo możecie polecić w Warszawie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal_, Junior Ink Najgorsze Studio w Mieście - 4 projekt kończę u nich, a mam pomysł na kolejny :P , nigdzie indziej nie oddałabym swojej skóry do kolorowania 8)

 

HOGI tez u nich sie maluje :mrgreen:

Właśnie czekałem na odpowiedź Twoją albo Hogiego, bo pamiętam, że oboje zachwaliliście tylko nie wiedziałem co :lol:

 

Dzięki, zaraz przejrzę ich twórczość :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal_, Junior Ink Najgorsze Studio w Mieście - 4 projekt kończę u nich, a mam pomysł na kolejny :P , nigdzie indziej nie oddałabym swojej skóry do kolorowania 8)

 

HOGI tez u nich sie maluje :mrgreen:

Właśnie czekałem na odpowiedź Twoją albo Hogiego, bo pamiętam, że oboje zachwaliliście tylko nie wiedziałem co :lol:

 

Dzięki, zaraz przejrzę ich twórczość :mrgreen:

Ja oczywiście swojego dziabatora - Maciek ze studia "Jah Love Tattoo "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie. Jeszcze mnie nie stać, ale już rozglądam się i rozmyślam co chce sobie wytatuować jako pierwsze :mrgreen: Myślę, że na lato to niezbyt dobry pomysł, nawet lepiej bo może uzbieram $$$. Kogo możecie polecić w Warszawie :?:

 

Proponuję wybrać się na krakowski Tattoofest początkiem czerwca

 

będziesz mógł sobie zrobić rozeznanie kto, jak i za ile może Ci zrobić coś fajnego

 

http://www.tattoofest.pl/tf/index.php?static=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie. Jeszcze mnie nie stać, ale już rozglądam się i rozmyślam co chce sobie wytatuować jako pierwsze :mrgreen: Myślę, że na lato to niezbyt dobry pomysł, nawet lepiej bo może uzbieram $$$. Kogo możecie polecić w Warszawie :?:

 

Proponuję wybrać się na krakowski Tattoofest początkiem czerwca

 

będziesz mógł sobie zrobić rozeznanie kto, jak i za ile może Ci zrobić coś fajnego

 

http://www.tattoofest.pl/tf/index.php?static=2

Chciałem, ale 13.06 mam egzamin zawodowy więc odpada żebym wybił z domu na weekend :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

zento, fajny :mrgreen:

ja chce sobie zrobic w niedlugim czasie nowy tatuaz :mrgreen: chce imie mojego syna na przedramieniu :P moze ktos doradzi czy zrobic to od wewnatrz czy z boku reki :roll: 8) trzciaka ktora wybralem to piel script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukaszWRX, podjedź do studia w którym chcesz robić. Zazwyczaj dziabator to fajny koleś potrafiący konkretnie doradzić.

Zrobi Ci kalkę tatuażu w obu miejscach i sam wybierzesz gdzie bardziej pasuje.

 

PS. Albo dziabatorka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
ukaszWRX- kiedy druga sesja ze słowem "Love" przed tym już wydziaranym? :mrgreen:

Slowa "Love" nie bedzie :P bo serduszko juz jest :mrgreen: w literce A :twisted:

Teraz jeszcze cos musze pokombinowac aby dolozyc cos jeszcze :roll:

Tattoo sa bardzo uzalezniajace jednak :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...