Skocz do zawartości

Nowe Subaru w Białymstoku?


wrx225

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś widziano (chyba nowe) niebieskie Subaru w Białymstoku. Ma spoiler STI i srebrny napis Subaru na boku. Więcej cech charakterystycznych nie zanotowano, bo samochód zbyt szybko oddalił się. Czy ktoś wie czyja to gablota? Osobiście jej nie widziałem. Być może jest to nowy nabytek tutejszej ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, autko było na zlocie i musze przyznać że też mi wpadło w oko, ale nie udało mi się pogadac z właścicielem- zbyt dużo było atrakcji :D Całkiem ciekawie wytapetowane ;-)

Sądząc po numerze zlotowym na drzwiach to jest raczej autko ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie to samochód dealera - rozmawiałem z nim w piątek na zlocie. samochodzik jest nowiusieńki i przejechał tylko tyle co na zlot - oczywiście w rajdzie nie brał udziału bo nie był dotarty.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem namierzony :wink: Tym samym oficjalnie przyznję się do posiadania Subaru Imprezy STi 2004 z przebiegiem 1200km :wink: . BTW, nalepki są żółte. Co do szybkiego oddalania się to przepraszam, ale jakoś się powstrzymać nie mogę :wink: :twisted::twisted:

Pozdrawiam i zapraszam na jazdy próbne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie to samochód dealera - rozmawiałem z nim w piątek na zlocie. samochodzik jest nowiusieńki i przejechał tylko tyle co na zlot - oczywiście w rajdzie nie brał udziału bo nie był dotarty.

pozdrawiam

Ale za to wiozłem prasę i kręciliśmy film co to on był później wyświetlany na scenie - znaczy się nie byłem bezużyteczny :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde to mogłeś się jakoś zidentyfikować ;-) Ja się czułem zagubiony. Lepiej mi się identyfikuje ludzi po avatarach

 

Chciałem ino zwrócić uwagę, że w cały Polsce jeździ ino jedno takie auto co ma avatarek.

 

mamusia z ozdobioną klapą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...