Skocz do zawartości

Zmiana ECU Subaru WRX 2018r


MobileUK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuję wymienić sterownik silnika na inny ,  używany zakupiłem w USA , ale po podpięciu pali się kontrolka immobilizera,  Czy w punktach gdzie kodują klucze , dorobią mi nowy kluczyk  po sczytaniu z sterownika kodu immobilizera, czy nie ma możliwości wydobycia kodu do zaprogramowania nowego kluczyka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2021 o 20:03, MobileUK napisał:

Witam

Potrzebuję wymienić sterownik silnika na inny ,  używany zakupiłem w USA , ale po podpięciu pali się kontrolka immobilizera,  Czy w punktach gdzie kodują klucze , dorobią mi nowy kluczyk  po sczytaniu z sterownika kodu immobilizera, czy nie ma możliwości wydobycia kodu do zaprogramowania nowego kluczyka ?

Nie zrobisz tego w punkcie z kodowaniem kluczyka, i zapomnij o takich tanich kombinacjach, już nie jeden się w tym kraju kombinatorów przejechał że za 100 zł to zrobi. Z racji tego że nie masz postów i możesz być handlarzem ( czego oczywiście nie twierdzę ) to podjedź do ASO LUBLIN i zapytaj szanowanego kierownika serwisu w postaci Pana Darka . Nawet nie szukaj tu informacji bo i tak Ci tu prawidłowo nie podpowie, bo: 

Nie ma sprzętu, nie ma wiedzy, rok 2018> , to nie 2000r. 

PZDR 

  • Super! 1
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...