Skocz do zawartości

Problem z oponami do xvki


pablocze3

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ,

Potrzebuje pomocy z oponami do mojej XVki która posiadam od tygodnia. Auto jest z 2014 roku i byłem dziś wymienić opony na zimowe i... Nie udało mi się to ponieważ podobno opony nie nadają się do tego auta i mogą posypać się napędy, opony jakie kupiłem to 225/55 r 17 Dębica Frigo hp2 101v xl.

Osoba z serwisu powiedziała że koniecznie muszą być to opony SUV.

Jeśli te opony byłyby złe to jakich opon szukać?

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RedSasza napisał:

i nie twórz nowych wątków, skoro już jest taki poświęcony oponom zimowym do XV i tam też zadałeś takie same pytanie. :)

Nie bądź świętszy od papieża. Chłopak jest nowy i nie wiedział a ty wiedziałeś wszystko od samego początku :P

  • Smutny 1
  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pablocze3 napisał:

Hej ,

Potrzebuje pomocy z oponami do mojej XVki która posiadam od tygodnia. Auto jest z 2014 roku i byłem dziś wymienić opony na zimowe i... Nie udało mi się to ponieważ podobno opony nie nadają się do tego auta i mogą posypać się napędy, opony jakie kupiłem to 225/55 r 17 Dębica Frigo hp2 101v xl.

Osoba z serwisu powiedziała że koniecznie muszą być to opony SUV.

Jeśli te opony byłyby złe to jakich opon szukać?

Pozdrawiam 

 

Omijaj ten warsztat z daleka. Masz dobre opony. W napędach AWD ważne jest, aby opony miały równą wysokość bieżnika i oczywiście wszystkie tej samej marki/model. Co sezon zamieniać przód z tyłem, żeby utrzymać równomierne zużycie. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omijaj ten zakład z daleka i napisz który to żeby ostrzec innych użytkowników, Opony masz  zgodnie z homologacja ( rozmiar ) i całkiem niezłe , wzmacniane. Oponiarz pewnie chciał Ci sprzedać opony które miał na stanie.

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...