Skocz do zawartości

Jak zdemontować środkową kratkę nawiewu w OBK III


Kuba_Don

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie:) Może ktoś już demontował kratkę w środkową w swoim OBK III? Próbowałem odtworzyć to co widziałem na zdjęciach w necie (dookoła starą kartą kredytową lub innym plastykiem). Skończyło się na tym, że tylko tapicerkę zadrapałem w kilku miejscach, a kratka jak była tak jest. Dodam, że mam ekran nawigacji a nie schowek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z Navi ale schowek jest na zatrzaskach u dołu i u góry... Trzeba by plastikowym wyjmakiem podważyć i powinno wyjść... Tam raczej śrubek żadnych nie ma... No chyba, że przy Navi zrobili... Ale to co ściągać całe radio i rozbierać konsole ? Chyba aż tak nie skomplikowali sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2021 o 20:39, dominikd napisał:

wyjmowałam X razy i z wersji z przedpotopowym Navi, jak i ze schowkiem. wystarczy szarpnąć (Navi zostanie na swoim miejscu). Należy uważać na deskę w miejscu narożników, bo ze starości to wszystko już jest aż kruche i łatwo uszkodzić.

Tylko za co chwyciłeś? Jak próbowałem to nie ma za co trzymać…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlozyc palce pomiedzy kratki nawiewu, skierowane na zewnatrz w kierunku naroznikow i ciagnac. jak juz gdzies sie pojawi 1-2mm luz, to mozna plastikowa lyzke wlozyc i sobie pomoc.
zerknac nawet na aukcjach takich kratek, w ktorych miejscach dokladnie sa zatrzaski...


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to to już oczywista oczywistość :D Dodatkowo znalazłem film na YT gdzie gość „wyjmuje” opisanym wyżej sposobem kratkę ;) Mimo wszystko z braku posiadania garażu poczekam chyba do wiosny, bo chce zlecić i pomóc przy tym podpięcie kamery cofania :) 

https://legacygt.com/forums/showthread.php?t=281707&goto=nextoldest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, artaa napisał:

Eee tam

Bądź mężczyzną, jedziesz do centrum handlowego z podziemmnym itp parkingiem,

i wyciągasz ;-0

Kratkę bym zdjął na bank B) Gorzej z resztą instalacji ;) Nie chce jej zdejmować i zakładać po kilka razy tylko dla fun’u :P

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...