Skocz do zawartości

XV 2,0 150 km


leko34

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście powiem tak - tyle się naczytałem o tych słabych osiągach, że spodziewałem się czegoś naprawdę wolnego. Dzięki temu zaskoczyłem się raczej pozytywnie - nie jest tak źle, osiągi zupełnie wystarczają mi do zwykłej jazdy, także poza autostradą gdy trzeba coś w miarę dynamicznie wyprzedzić :) Wtedy natomiast lubię przełączyć się na łopatki żeby uniknąć wspomnianych tutaj mega wysokich obrotów przy redukcji automata i warczenia (nie wiem czy to dobre słowo) silnika. Co do komfortu - dla mnie jest mega komfortowo - ale moim punktem odniesienia jest Forek SG 2.5XT ;) Wyciszenie uważam za bardzo przyzwoite. Podobnie pokonywanie wszelkich nierówności - XV jedzie przez nie jak czołg i z zawieszenia nie dochodzą zupełnie żadne odgłosy. Wiadomo, że nie super mięciutko jak w amerykańskim dupowozie, ale to raczej nie samochód tego typu - w zamian mamy dość sztywne zawieszenie co daje korzyści w jeździe autostradowej.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, durst napisał:

Ja osobiście powiem tak - tyle się naczytałem o tych słabych osiągach, że spodziewałem się czegoś naprawdę wolnego.

XV 2.0i to taki średniak jeżeli chodzi o osiągi. Szału nie ma ale nie odstaje od konkurencji z podobnymi motorami. Ja tam na osiągi 2.0i nigdy nie narzekałem. Przydałby się trochę więcej momentu. Do normalnego poruszania się wystarczy

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...