Skocz do zawartości

Ile kosztuje transport tirem?


Fido__

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy czy w dachówce są jakieś ziółka ukryte :mrgreen:

 

A serio to - naprawdę dachówka w Polsce jest już droższa od tej niemieckiej ?? :shock:

 

Żadnych ziółek :mrgreen:

 

Wybrany przeze mnie model kosztuje w polsce 3,23 zł/szt i jest nie do dostania. To samo w niemczech 0,65 EUR i stoi na placu. Obie ceny brutto. Kurde, żeby w normalnym kraju takie cuda robić... Normalnie II PRL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do 3-4 spedycji i zapytaj (różnice do 30% dochodzą), musisz podac dokładny adres załadunku i rozładunku - wtedy wyliczą ci dokładnie - od tego głównie cena zależy. Czy są korki po drodze, autostrady itp. Cena zwykle jest za całe auto (33 palety - taki duży tir z naczepą) lub za paletę - ale wychodzi dużo drożej.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy skad chcesz auto wyslac i dokad

 

po pierwsze troche kiepski czas trafiles - malo jest aut w reichu, co za soba pociaga wyzsze ceny

 

z okolic frankfurtu n/menem do wafki auto 13,6 metra 24t ladownosci ok 70 cbm objetosci kosztuje teraz od 950-1100 EUR a niektrorzy przwwozanicy krzycza nawet 1200-1300 EUR

powalilo ich zupelnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to spedycja polska bierze za taki kurs około 600-800 Euro przy np na trasie Ingolstadt Katowice. Ale pomyśl o doładunku to będzie taniej.

 

dawno i nie prawda ;) od jakiegos miesiaca ceny poszlu duzo duzo do gory - powod brak polskich aut w niemczech :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy skad chcesz auto wyslac i dokad

 

po pierwsze troche kiepski czas trafiles - malo jest aut w reichu, co za soba pociaga wyzsze ceny

 

z okolic frankfurtu n/menem do wafki auto 13,6 metra 24t ladownosci ok 70 cbm objetosci kosztuje teraz od 950-1100 EUR a niektrorzy przwwozanicy krzycza nawet 1200-1300 EUR

powalilo ich zupelnie

 

Adaś, wysłałam już Fido__ PW z namiarami na Andrzeja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tirami powrotnymi z Niemiec na dziś jest dość kulawo. Z innych kierunków nie ma większych problemów, ostatnio na Niemca czekałem ponad 2 tygodnie a w tym czasie od ręki miałem tiry z Austrii, Szwecji i z Włoch. Ponoć z Niemiec idzie teraz do nas własnie duża ilość budowlanki, to podbiło ceny transportu i spowodowało trudności na tej linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...