Skocz do zawartości

Przepalające się żarówki H7 w Legacy


venft

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

przychodzę z problemem... otóż stosuję w swoim Legacy IV 2.0R żarówki H7 Philips WhiteVision (użytkuję ich od lat w wielu samochodach ze względu na dobre natężenie i zasięg świecenia). Niestety tak jak w innych samochodach spokojnie robiłem na komplecie ponad 20kkm czyli starczały mi na rok jazdy, tak w Legacy na odcinku 8kkm wymieniam je już 2 razy i własnie przepaliły się po raz kolejny. Myślałem, że problemem mogą być spadki napięcia przy uruchamianiu samochodu dlatego przestałem korzystać z automatu i włączam światła dopiero po zapaleniu samochodu. Przeczyściłem również wtyczki i psiknąłem sprayem kontaktowym jednak żadna z tych czynności nie przyniosła poprawy. Czy ktoś miał podobną przypadłość i udało mu się ten temat jakoś rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to moze miec wplyw na przedwczesne palenie sie zarowek, ale ja juz chyba w kazdym moim subaru wymienialem wtyczke, bo jak sie troche przytopi od temperatury to zaciski zaczynaja slabiej trzymac i psikanie sprejami kontaktowymi nic nie da ;)

Obejrzyj te wtyczki czy nie sa nadpalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...