Jump to content

Używana Subarynka z Japonii???

Demon0
 Share

Recommended Posts

Witam ,przeglądając ogłoszenia z autkami znalazłem takie bezposrednio z japonii.Z tego co widzę to nie są one drogie a doliczając fracht to i tak wychodzi taniej niż u naszych sasiadów.tylko mam pytanko czy ktos wie coś wiecej na temat kupowania tak daleko jak mniej wiecej się to odbywa i czy faktycznie wychodzi taniej????

Pozdrawiam

Hmm... wyjąć i przykleić od strony pasażera :mrgreen: Albo w ogóle przerobić auto na sterowane, i bedziesz siedział gdzie będziesz chciał :mrgreen::twisted:

dzienx Ivanek za link już sobie poczytałem,ech szkoda że rabią u nas takie ceny za Suby aż zal patrzyć nic tylko ciułać kase i marzyć o nowym Legasiu lub Forysiu :sad:

Można też i tak

2146c8938882io8.jpg

2146c8938883uc0.jpg

2146c8938884jh8.jpg

Nie przejmuj sie Demon0 bo marzenia czasami się spełniają a ja zamierzam to udowodnic i już w piatek jade po moje marzenie... które też ma kierownice po złej stronie :-)

hehehe wynalazek całkiem niezły,a marzenia sa po to aby je spełniać :smile: ,mówisz że być szczęsliwym bez Subarynki ? hmm no niewiem mam starego dziadka ale poprostu uwielbiam jego specyficzny pomruk silnika i kołysanie na wolnych obr :lol: Tak sie rozgladam bo pora juz zamienić na jakiegos młodszego mój ma juz 260tkm ale smiga jeszcze całkiem żwawono ale wieczny nie będzie :lol:

marzenia czasami się spełniają a ja zamierzam to udowodnic i już w piatek jade po moje marzenie... które też ma kierownice po złej stronie
nie-ASO, nie mow ze jedziez po 22b... albo p1 chociaz? :mrgreen:

uchyl rabka tajemnicy jakie to marzenie...

ni ni ni..... :-)

pokaże jak kupie bo sie sprzedawca waha

p1 nie chce bo technicznie to... nie ma nawet dccd tylko wyglada super

mysle o......

powiem tyle ze ma 2 drzwi wyglada dobrze jak 22b a jezdzi dużo lepiej i ma 380 kucy.....

i ten samochód na bank pojedzie do Polski