Skocz do zawartości

Outback 4 - wersje wyposażenia


gruby33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukam i nie mogę nigdzie namierzyć czy do Subaru, a konkretnie Outback 4 jest jakaś lista wersji wyposażenia jakie wychodziły. Czy akurat w tym modelu było wyposażenie kto jakie chciał?

 

Widziałem teraz różne zegary w tym modelu jak na zdjęciach poniżej. Wersje z tym kolorowym wyświetlaczem widziałem jedynie w OBK z USA czy Anglii (licznik w milach dodatkowo ). Czy w Europie nie było takich ?

 

20200815_183650-COLLAGE.thumb.jpg.ca2a8007a161b050701a41319611699c.jpg

Edytowane przez gruby33
Poprawa numeru generacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, gruby33 napisał:

Wersje z tym kolorowym wyświetlaczem widziałem jedynie w OBK z USA czy Anglii (licznik w milach dodatkowo ). Czy w Europie nie było takich ?

 

jak nie bylo jak byly  ;)

 

OBK0.thumb.jpg.8a098320ce03c115afcc9ec9c65115a7.jpg

 

chyba mylisz generacje, obk 4 w ostatnich latach produkcji mial takie zegary jak wyzej

btw te generacje obk-a produkowano do 2015

 

 

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki masz rację. Oglądałem też Legacy 5 i dlatego wpisałem piąta generację Outbacka. Oczywiście chodzi mi o 4 generację.

 

Czy w ogóle jest gdzieś jakaś lista co mógł mieć Outback 4 na full wypasie? Chciał bym znaleźć wersję jak najlepiej wyposażoną :)

Edytowane przez gruby33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, gruby33 napisał:

Chciał bym znaleźć wersję jak najlepiej wyposażoną

 

 

tak jak olo11 napisal - archiwalne oferty i masz wszystko opisane

najlepszy wypasnik to byl comfort spo, mozna poznac po czarnej feldze i srebrnych relingach a w srodku mial karbon na desce

ja mialem dosc rzadki rugged edition czyli taka troche amerykanska buda w wersji na europe ale srodek bieda

 

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jest faktycznie na stronie subaru stara oferta modelowa: https://www.subaru.pl/archiwum_modele.html

 

Wygląda na to, że ogólnie Outbacki nie różniły się zbyt mocno wyposażeniem i nawet najbiedniejsza wersja była też spoko wyposażona. Według tych archiwalnych ofert wychodzi na to, że jeśli jest przycisk Start\Stop i nawiew na tylne siedzenia to jest już najbogatsza wersja z motorem 2.5 litra.

 

P.S Licznik z kolorowym wyświetlaczem wychodzi według opisów że był od 2013 roku.

Edytowane przez gruby33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
 
Szukam i nie mogę nigdzie namierzyć czy do Subaru, a konkretnie Outback 4 jest jakaś lista wersji wyposażenia jakie wychodziły. Czy akurat w tym modelu było wyposażenie kto jakie chciał?
 
Widziałem teraz różne zegary w tym modelu jak na zdjęciach poniżej. Wersje z tym kolorowym wyświetlaczem widziałem jedynie w OBK z USA czy Anglii (licznik w milach dodatkowo ). Czy w Europie nie było takich ?
 
20200815_183650-COLLAGE.thumb.jpg.ca2a8007a161b050701a41319611699c.jpg

Mój „dyzel” z 2013 ma taki kolorowy wyświetlacz między zegarami i to w manualu;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak przeglądam ogłoszenia to chyba mocno osobiste były te wyposażenia. Bo według rozpiski wersja Comfort Navi, ma między innymi nawigację, skórę, start,\stop, regulację foteli elektryczną, pamięć foteli, nawiewy na tył, szyberdach. Według informacji katalogowej wychodzi na to, że jest to w standardzie, a faktycznie przeglądając oferty np. jedna wersja Comfort Navi nie ma pamięci foteli, inna szyberdachu. Także ciężko zgrać katalog z tym co było montowane :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2020 o 13:43, janekbe napisał:


Mój „dyzel” z 2013 ma taki kolorowy wyświetlacz między zegarami i to w manualu;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja mam takie jak to górne zdjęcie, bez navi ale z grajkiem hk i kamerą cofania w ekranie grajka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...