Skocz do zawartości

Outback Malyna czyli powrót do H6


kriskristoffers

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, kriskristoffers napisał:

 

IMG_20201203_160133.thumb.jpg.9edb92ced0e5831434bb9e765f474eed.jpg

 



Subaru-burger z Peżota?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , mam nadzieje godnie kontynuować opiekę nad Krzysiowa Maliną :) takie autko musi zostać u nas na forum , postaram się w miarę mozliwosci kontynuować wątek od Krisa o Malinie. od nowego roku zabieram się za nią choć roboty prawie nie ma. Tak pięknie Krisu dbał,  pozdrowienia :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Czołem Chopy , szybkie uzupełnienie. Malina od Krzyśka śmiga dzielnie ogarnięte łączniki stabilizatora plus jakieś pierdoły typu geometria ,niestety również pompa paliwa - niestety bo postanowiła dokonać żywota na trasie :) zakupione już zostały tylne sanki u Carfita i wisienka na torcie czyli regeneracja tapicerki - nowa skóra na przednich fotelach, kierownicy, boczkach drzwi, tył i wykładzina z podsufitką wyprane i odświeżone :) 

IMG_1932.JPG

IMG_1933.JPG

IMG_1934.JPG

  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz proszę coś więcej nt. kosztu wymiany skóry. W Volvo mam tapicerkę albo do gruntownej renowacji, albo do wymiany. 

Dziękuję! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2021 o 14:29, Fala napisał:

Napisz proszę coś więcej nt. kosztu wymiany skóry. W Volvo mam tapicerkę albo do gruntownej renowacji, albo do wymiany. 

Dziękuję! 

Jasne, całość prac wykonała firma Eres z Chorzowa, dwa przednie fotele były całe obijanie od nowa- to była najlepsza opcja w związku z przetarciami ale byli w stanie wymienić punktowo uszkodzone frogmenty co obniżyło by koszty ale niestety było by to widoczne, zdecydowałem się na całe fotele. Kanapa została wyczyszczona i odświeżona -była w B.dobrym stanie kierownica obita od nowa , pranie podsufitki i wykładziny ,lewarek stwierdzili że nie wymaga ingerencji bo stan bardzo dobry , boczki były trochę problematyczne bo materiał to jakiś syntetyk "plastiko-podobny" choć miękki i przyjemny w dotyku ja myślałem że to ten sam materiał co reszta ale niestety nie. Tu nastąpiło zregenerowania głównie uchwytu drzwi kierowcy polegające na uzupełnieniu -nadlaniu? Nie wiem dokładnie niestety, ubytków i pokrycie całości jakimś stworzonym na tą potrzebę magicznym specyfikiem najbardziej zbliżonym do oryginału , całość trwała dwa tygodnie i kosztowała 3500zł efekt B.fajny , jest ewidentne mniej gładko na fotelach to jedyna różnica w odczuciach :)

  • Super! 3
  • Dzięki! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Neutrino33 napisał:

Gdyby technologicznie Leagacy III/Outback II nie odstawały od kolejnej genracji to zdecydowanie śmigałbym poprzednią. Bardziej mi się podoba...ale nowocześniejsze rozwiązania w całym układzie napędowym nie przekonały.

Fajny wóz, fajnie, że dbasz! :applause:

no tak co nowsze to nowsze , miałem H6 w wersji LegacyIV spec B w manualu , gdyby nie problemy z zajęciem pozycji za kierownicą to super wozidło dla mnie , ta wersja Outbacka urzekła  mnie jednak:wub: bardzo fajnie mi się nia jeździ to już drugi taki Outback u mnie i chyba zostanie na dłużej 

 

W dniu 3.08.2021 o 17:43, kriskristoffers napisał:

Pokaż obszytą kierownicę :clapping:

Pewnie Krzychu , daj mi chwilkę :) choć na zdjęciach zbyt wielkiej różnicy nie ma , bardziej w dotyku , jak od Ciebie brałem Malinę to kiera była naprawdę w dobrym stanie , zastanawiałem się długo czy ja robić  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...