Skocz do zawartości

KMH - nowe czasopismo


michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Djxmoon

Kupiłem drugi numer, przeczytałem. Moje wrażenia: trochę za mało o motoryzacji ( ze dwie strony za dużo o gadżetach czy modzie, podróże ok). Fajny test GT3 RS, fajny pomysł na sesję 911 Turbo. Ogólnie dobry numer, choć mam wrażenie, że pierwszy był.... lepszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadżety są fajne. Ile można o samochodach czytać :roll: a tak jest jakiś przerywnik. Poza tym można się dowiedzieć na co jeszcze kasę wydać (mi się bardzo podoba ten Vertu z logo Nurburgring :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego nie przeczytałem, ale moim skromnym zdaniem to nie ilość testów w danym nr sie liczy, a jakość tych testów, bo inaczej się z tego nie przymierzając AŚ czy jakiś inny szmatławiec robi.. :???:

 

Zdjęcia poziom wysokiej klasy, pomysły na zdjęcia również.

O autach dobranych do wydania i innych ciekawostkach przyjemnie się czyta.

 

Jednak opis/test czy cokolwiek to było, AMG to jak dla mnie porażka.

Więcej tam danych z życia taxiarza niż solidnego testu auta.

Zakładam, że tym autem jeździ się rewelacyjnie i czytać o tym nie muszę, ale chętnie bym go przyrównał do konkurentów, ewentualnie innych szybkich aut z innej bajki, ale żeby ten test jakiś polot miał :roll:

Dla mnie, czy to tego typu test próbujący odwrócić uwagę od "bylejakości" zmianą formy, czy zwykły stosowany u konkurencji raport z jazdy itd, niczym się nie różni i co najgorsze nic nie wnosi.

 

Nie wiem na ile Was obchodzi konstruktywna krytyka, ale jeśli nawet mało to może przynajmniej zrównoważy ewentualny efekt wody sodowej po 1 nr :wink: :mrgreen:

 

w przypływie wolnego czasu poczytam dalej :twisted:

bo dalej też coś ciekawego rzuciło mi się w oczy przy pierwszym kartkowaniu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak opis/test czy cokolwiek to było, AMG to jak dla mnie porażka.

Więcej tam danych z życia taxiarza niż solidnego testu auta.

Zakładam, że tym autem jeździ się rewelacyjnie i czytać o tym nie muszę, ale chętnie bym go przyrównał do konkurentów, ewentualnie innych szybkich aut z innej bajki, ale żeby ten test jakiś polot miał

Dla mnie, czy to tego typu test próbujący odwrócić uwagę od "bylejakości" zmianą formy, czy zwykły stosowany u konkurencji raport z jazdy itd, niczym się nie różni i co najgorsze nic nie wnosi.

 

Tyle tylko że takich testów porównawczych w necie znajdziesz dużo,a tutaj przynajmniej był jakiś pomysł na ciekawy artykuł,po co po raz 1234 pisać to samo co konkurencja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko że takich testów porównawczych w necie znajdziesz dużo,a tutaj przynajmniej był jakiś pomysł na ciekawy artykuł,po co po raz 1234 pisać to samo co konkurencja ?

 

w takim razie, po co kupować gazetę, jeśli znajdę to w necie :?:

a jeśli właśnie tego nie znajdę to w moim odczuciu niewiele stracę :???:

W moim przekonaniu nie tędy droga.

 

Każdy ma prawo do własnej oceny, moim zdaniem ten akurat artykuł jest mało interesujący.

Pomysł był, dla mnie niekoniecznie dobry, ale próbować trzeba :mrgreen:

 

Po za tym cena kawiorowa, to co nas interesują auta dla ludu :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...