Skocz do zawartości

Radio z nawigacją Forester 2014


Submar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam Subaru Forester z 2014 roku z tradycyjnym radiem. Brzydko wygląda z nim środek Forestera i mam pytanie czy mogę do niego włożyć oryginalne radio z nawigacją Fujitsu z Subaru Forester z 2015 r. (lub z nowszego). Czy bez problemów wszystko będzie działać (w tym sterowanie z kierownicy)? Nawigacja mnie nie interesuje ale na przykład czy mogę podpiąć pod radio Fujitsu kamerę cofania?

Czy zamiast tego oryginalnego radia kupilibyście zamiennik z Chin? 

Dzięki za wszelką pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2020 o 13:55, Submar napisał:

czy mogę do niego włożyć oryginalne radio z nawigacją Fujitsu z Subaru Forester z 2015 r. (lub z nowszego).

Miałem Forestera MY13 z tym radiem które jest na fotce. Miałem też Forestera MY16 z nową wersję centrali multimedialnej. 

Myślę że Chińczyk z androidem będzie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem niedawno SJ z 2014. Poprzedniemu właścicielowi u Zdanowicza w Gdańsku założyli Niebieską Kropkę Nowy Jork 830:

https://www.blaupunkt.com/fileadmin/user_upload/Service/SERVICEDOKU_ZIEL/BA/PL/1011203820001_BA_PL.pdf

Jak na razie sprawdzałem z Automapą i jest OK. Gra tak sobie na fabrycznych głośnikach. Ale już realizuje się plan poprawy.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2020 o 23:42, Submar napisał:

Dzięki za podpowiedzi. To pewnie lepiej zainwestuje w chińczyka z androidem...

 

Boję się że Cię chińczyk może rozczarować.

Ja do mojego SG kupiłem półtora roku temu Eunavi  PX6 Octa Core , Android 9.0 , 4G RAM , 64G ROM, 4x48 W czyli jak na tamte czasy całkiem dobra konfiguracja. Wszystko działa płynnie.

Jednak radio odbiera słabo, nie łapie wszystkich radiostacji, dodawanie wzmacniacza antenowego nie pomaga. 1-dinowe radio fabryczne miażdży pod tym względem 2-dinowego chińczyka.

Próbowałem reklamować radio, ze względu na problem z czułością odbiornika to zaproponowali mi zakup DAB'a. Wsparcie po sprzedażowe jest tragiczne :(

Odsyłanie tego do chin było nieopłacalne, to słucham przez neta. Nauczyło mnie to nie akceptować za wcześnie odbioru przedmiotów.

Siła i jakość dźwięku moim subiektywnym zdaniem sporo słabsza niż fabrycznego radia.

Jedyny plus to możliwość instalacji każdej apki na androida.

 

Teraz się mocno zastanowię nad kupnem następnego radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...