Skocz do zawartości

forester 2.0 my 2007 klocki


speed

Rekomendowane odpowiedzi

Speed - już klocki :?: :!: Przecież to SUBARU, nawet jak będziesz tylko ostro ruszać i ostro hamować, to nie tak szybko je stracisz, jak to dzieje się w innych autach :cool: Ja swoim dziadkiem lubię często poszaleć, ale na klockach nie widzę nadmiernego zużycia :razz: Co innego było w cytrynie XM - tam klocki leciały na łeb i szyję :wink: Musiałem je wymieniać dwa razy w roku :roll: Zatem myślę Speed, że na ich wymianę, a co za tym idzie i zastanowienie się na jakiej marki (napewno japońskie) masz jeszcze sporo czasu :idea:

 

Pozdro!!!

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Speed - już klocki :?: :!: Przecież to SUBARU, nawet jak będziesz tylko ostro ruszać i ostro hamować, to nie tak szybko je stracisz, jak to dzieje się w innych autach :cool: Ja swoim dziadkiem lubię często poszaleć, ale na klockach nie widzę nadmiernego zużycia :razz: Co innego było w cytrynie XM - tam klocki leciały na łeb i szyję :wink: Musiałem je wymieniać dwa razy w roku :roll: Zatem myślę Speed, że na ich wymianę, a co za tym idzie i zastanowienie się na jakiej marki (napewno japońskie) masz jeszcze sporo czasu :idea:

 

Pozdro!!!

Piotr

zrobiłem juz 20 tys km.mysle ze lada dzien sie skończą :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo hamujesz :!: :mrgreen: I klocki powinny starczyc na 30 tys (man) zdarza sie ,że więcej. Nie kombinuj z tymi klockami załoz seryjne bo sie moga zaczac kłopoty z krzywieniem tarcz :!: Chyba , że zwykle Ferodo a to prawie jak seria tylko sie szybciej zużywają...

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...