Skocz do zawartości

Subarowicze w "TIRówkach"


Mateusz22

Rekomendowane odpowiedzi

Z inspektorami było tak, że wyliczył mi 16 łańcuchów na ładunek (7 na auto koło 11ton i 9 na przyczepe ok 19ton ), trochę oczy zrobiłem bo wiele razy już kontrol miałem i nigdy nic od zabezpieczenia nie chcieli, no ale z tym ciutke podyskutowałem nie koniecznie przyznając mu rację i był troszkę złośliwy.. później mi oznajmił, że jak zrobię hamulec z przodu z łańcucha to starczą mi po 2 łańcuchy na cały ładunek :rolleyes:

Najlepsze, że na drugi dzień znów trafiłem na kontrolę w innym mieście i byli Ci sami goście.. coś mnie tkneło rano żeby zabezpieczyć to tym ich systemem i jak podjechałem na wagę to tylko zaczęli się śmiać jak mnie poznali i sprawdzili że zrobiłem tak jak oni wczoraj chcieli.. poczęstowali mnie czekoladą, dali puszke coli zimnej i kazali jechać :)

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
9 godzin temu, Kiwi 4ester napisał(a):

fajna bajeczka. kobieta ustawi się przez kilka lat latając solówką. a potem młodzi zdziwieni, że to trzeba pracować i nie ma kokosów, a skarpeta na nodze na desce rozdzielczej nie jest wcale taka biała...  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może wiecie, że niedawno odszedł Janusz Rewiński pseudonim Siara z filmu Kiler :unsure:

janusz-rewinski-1993.thumb.jpeg.0f20f0e07d92cabcf7a18aa67414cb9a.jpeg

 

Wspominam o nim w tym wątku, ponieważ popełnił on swego czasu piosenkę o naszej branży i myślę, że warto tutaj to zostawić. 

 

 

 

  • Super! 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...