Skocz do zawartości

1 % podatku.


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

hogi, bardzo ważny wątek założyłeś!

 

Pamiętajcie tylko moi drodzy o jednej zasadzie, która uchroni Was przed dużymi kłopotami w starciu z US.

 

Najpierw płacimy kasiorkę dla wybranej organizacji pożytku publicznego (na bazie wyliczonego 1% z PITu), a dopiero później zanosimy / wysyłamy PIT do US. Odwrotna kolejność oznacza kłopoty i finansowe konsekwencje.

 

... oczywiście temat tak rozumianej "dobroczynności" nie dotyczy płacących podatek liniowy .. bez sensu :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest juz taki temat a ktos nie ma pomyslu to moze tez zerknac tutaj

www.maciek.nugat.net

moj bardzo bliski kolega mial wypadek motocyklowy i jest sparalizowany, mozecie tez oddac cos na jego konto dzieki czemu bedzie mogl sie dalej rehabilitowac

na stronie jest cala instrukcja razem z gotowymi drukami na poczte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zachęcałem, ale jeszcze raz nie zaszkodzi...

 

Do rzeczy - chciałem Wam zaproponować oddanie 1% Waszego podatku na konto Fundacji Urszuli Jaworskiej, która zajmuje się Programem Rozwoju Banku Dawców Szpiku. Nie wiem czy wiecie, ale w Polsce jest ok. 30000 potencjalnych dawców szpiku. Niestety ciągle są "potencjalni", gdyż brakuje pieniędzy na ich przebadanie, pod kątem wpisania do Banku Dawców. Koszt przebadania jednego potencjalnego dawcy to z tego co pamiętam ok 600 zł (piszę z pamięci, więc dane mogą być trochę nieaktualne). Nie muszę chyba mówić, że 30000 dawców to liczba niebagatelna i szansa (realna!) na uratowanie życia wielu osobom. Dlaczego ważne jest istnienie "mocnego" Polskiego Banku Dawców Szpiku - otóż znalezienie dawcy jest najbardziej prawdopodobne właśnie w obrębie jednego obszaru geograficznego (dlatego w Polsce jest tak dużo przeszczepów z Niemiec). Nie jest to oczywiście regułą - jako ciekawostkę podam przykład pacjenta z mojego oddziału w Katowicach, któremu dawcę znaleziono...w Australii, po dwóch latach szukania.

 

Jestem realnym przykładem działania tej Fundacji i tego, co może zdziałać badanie krwi, a potem przeszczep.

 

http://www.fundacjauj.pl/main.php?l=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...