Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś spot w przyszłym tygodniu?

Wybieram się w środę lub czwartek. 8)

 

-- 29 wrz 2011, o 00:20 --

 

Jakiś spot w przyszłym tygodniu?

Wybieram się w środę lub czwartek. 8)

 

-- 29 wrz 2011, o 00:20 --

 

Jakiś spot w przyszłym tygodniu?

Wybieram się w środę lub czwartek. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos-wrx wszystkiego naj ,życzę Ci ja i Rozrabiara :mrgreen:

 

 

carlos-wrx sto lat 8)

 

 

carlos-wrx wszystkiego najlepszego i aby "Huragan Carlos" wiał wiecznie :!: :D

 

 

carlos-wrx, sto lat i oby plany co do projektów się ziściły w 100%.

 

 

To jak wszyscy życzyli już lat i koni to ja dołączę się z 1000 NIUTAMI

 

 

102 lata dla Carlosa-wrx i jego autka :D

 

 

:oops: dziekuję wszystkim za życzenia - oby się wszystkie spełniły :) dobrze być częścią tak fajnej ekipy, jeszcze raz Wam bardzo serdecznie dziekuję i do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać zebranych :D Jakby ktoś miał wolną chwilę i mógł oraz chciał pomóc ocenić, czy warto robić wyprawę po subarynkę z Poddębić z tego tematu:

viewtopic.php?f=21&t=147936&view=unread#unread

 

byłbym bardzo wdzięczny :)

Ew może już ktoś widział to auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos-wrx, a kolega Marcin jest osiągalny na forum pod jakimś nickiem? Bo zamieszanie z angażowaniem kogoś z okolic Łodzi robię tylko dlatego, że mam spory kawałek do Poddębic, a do Łodzi jeszcze dalej. No i przeszkadzanie obcemu człowiekowi w pracy..też średnio to widzę. Niemniej ASO przed zakupem i tak odwiedzę, ale fajnie by było jakby ktoś okiem rzucl na to wcześniej.

Kolega Miszozon, mówił, że jest szansa, że mu się uda w sobote autko obejrzeć, jak będzie przejazdem. Potem można myśleć co dalej.

 

Edit: Mógłbym jeszcze kogoś z Was prosić o zamieszczenie w moim imieniu w dziale Giełda ogłoszenia? Nie widzę sensu klepania bezsensownych postów z moją prawie zerową wiedzą na temat marki, tylko po do aby ich liczba przekroczyla 25.

Jeśli ktoś będzie tak miły to:

Tytuł: [K] Subaru Impreza 1997-2003r N/A 2.0

Treść: Jestem zaintersowany kupnem SI wolnossącej benzynki 2.0 w sedanie. Wymagania to: Klimatyzacja (chyba, że auto cud-malina nie będzie jej miało, to będę sobie otwierał okno najwyżej:) )..i to w zasadzie wszystko. Nie oczekuję od nastoletniego auta totalnej bezwypadkowości/bezkolizyjności, ważne aby było dobrze naprawione jeśli już, nie robiło 4 śladów i drapało zdrowo na 4 kółka, silnik nie żłopał oleju jak stary wartburg a wiater nie muchał przez dziury w karoserii.

Instalacja gazowa mile widziana. Jak również bardzo mile widziana historia samochodu na forum- wszak ponoć warto szukać samochodu na forum wielbicieli marki.

Budżet przeznaczony na auto: ok 20 tys złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: Mógłbym jeszcze kogoś z Was prosić o zamieszczenie w moim imieniu w dziale Giełda ogłoszenia?

Zamieszczone w Twoim imieniu :-)

A ta na zdjęciach z Poddębic wygląda bardzo ładnie taka stylizowana na STI-a. Moim zdaniem trzeba podjechać i ocenić samemu czy Ci sie podoba czy nie, bo ktoś za Ciebie decyzji nie podejmie, ale na pewno warto zabrać w drogę kogoś kto już jeździł Subaru i troszkę się na tym zna. Zapraszam na spocik, bo się szykuje w przyszłym tygodniu, to sobie pooglądasz i porozmawiasz z "maniakami" tej marki :twisted: i na pewno będziesz wiedział na co zwracać uwagę podczas oglądania autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie: mały offtop: wraca temat końcowej puszki do mojego Legacy IV. Ktoś ma na zbyciu puszkę od WRX-a? najchętniej z poleceniem montażu w jakimś zaufanym miejscu, coby posłuchać :) Wiem że nie będzie bulgotał tak ładnie jak powinien ale mam potrzebę słuchania mojej Subarynki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. czasu mamy sporo, a więc proponuję się zastanowić nad miejscem kolejnej ustawki...

 

w zamyśle mam termin grudniowy - "opłatkowy", abyśmy mieli okazję w starym roku, przed Sylwestrem jeszcze się spotkać...

 

proponuję opuścić Brasilianę i udać się w kolejne miejsce...

 

pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy to Paparazzi w Manufakturze (jedzienie bardzo dobre, karta niezbyt rozbudowana, ale dopracowana, wielokrotnie sprawdzałem organoleptycznie :))- plusem byłoby na pewno możliwośc uczestniczenia w "dicho" na terenie lokalu :D

 

 

propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuję kresową :twisted::P

choć jest to miejsce dość hardkorowe :mrgreen: to można zjeść koninę :idea: i to dobrą :idea: jest szafa grająca :idea: i barmanka która potrafi gościa na kurwach z pubu wyrzucić :mrgreen:

 

ale faktycznie miejscówka mocno... klimatyczna i raczej spelunowata :P

 

paparazzi daje jeść? bo ja tam tylko piłem :wink: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...