Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie z racji, ze ostatni spot odbyl sie 3 miesiace temu

 

E, nie - był spot "dwuimprezowy" w środę przed łódzką wyprawą do Ułęża :mrgreen: Wiem, bo na nim byłem... piter potwierdzi :razz:

 

A co do spota to jestem za, czwartek ok, godzina - coś koło 20 :?: No i miejsce chyba trzeba będzie zmienić, bo na TEN parking pod Manu nawieźli ogromne góry śniegu, takie co to nawet forek pod nie nie podjedzie :lol:

Anyway:

1 ares

2 Rafcio 78

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaparkuj gdziekolwiek :razz: zjedz w costa del sol :cool: spotkasz.. nie wiem :mrgreen:

rano będziesz miał luzzz :cool:

 

[ Dodano: Pon Lut 15, 2010 11:09 pm ]

a spot. czwartek mam dyżur :roll:

piątek???

 

bez aut :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IRAZU, Manu ma kilka parkingów. Największy jest od ulicy Drewnowskiej (od Zachodniej do Karskiego) Od drugiej strony są parkinki przy Hotelu Andels (Ogrodowa od Zachodniej do Karskiego). Możesz objechać dookoła. Gdziekolwiek zaparkujesz i tak musisz trafić albo na zakupy do pasażu, albo coś zjeść i pozwiedzać na rynek :cool:

Powodzenia

 

[ Dodano: Pon Lut 15, 2010 11:12 pm ]

a spot. czwartek mam dyżur

piątek???

 

bez aut

 

jak bez to tak

jak z to w środę??? albo wtorek?????

i na szczycie tej kupy śniegu pod Manu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

costa del sol

skąd w Łodzi wybrzeże słoneczne ? :mrgreen:

Mam być rano , więc może i dobrze . Teraz kojarzę , że na cmentarzu katolickim mam kilka osób z rodziny :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wyjeżdżam ale mam inny problem . Do końca następnego tygodnia będę potrzebował pewnie jakieś zakwaterowanie niedrogie . Szykuję się do emigracji za granicę , ale może to być moja ostatnia praca . Luksusów nie potrzebuję , bo to tylko z 7 dni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wyjeżdżam ale mam inny problem . Do końca następnego tygodnia będę potrzebował pewnie jakieś zakwaterowanie niedrogie . Szykuję się do emigracji za granicę , ale może to być moja ostatnia praca . Luksusów nie potrzebuję , bo to tylko z 7 dni .

 

jak niedrogo to chyba polonia.. hotelu boss ci nie polecam bo tam mordują :twisted:

 

a w ogóle to zapomniałem, że w manufakturze jest anatewka :lol: - zdecydowanie bardziej polecam od costa del sol :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszcie jakie miejsca w Łodzi ew w okolicach są dobre do polatania

i od razu jak tam ganiają:)

ja jestem ze Zgierza więc jak się bardzo nudzę latam koło kościoła na osiedlu 650

fajnie było pod M1 - na rondzie

pod Tesco na Pojezierskiej rozstawiają koszyki więc jak coś jakieś marne nawroty

 

ew Wyrazów jak są chętni to piszcie ukręcę jakiś termin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam, może bym Stilaka przegonił. Jełsi Wyrazów wypali w jakiś weekend i w normalnych godzinach ;) wo chyba się zapiszę.

 

[ Dodano: Sob Lut 20, 2010 5:22 pm ]

grzywaczewski, o ile dobrze kojarzę, Twojego Dziadka widzę na filmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo! Czy ktoś z Łodzi ma ochotę, czas i fundusze na wyjazd do NMnP 28 02 2010 do Verta. Ja wstępnie jestem za. Chętnych na wyjazd ekipą wzywam do ujawnienia się. Cybel??? slesz???? ...............................

 

i jeszcze link z info

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... sc&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo! Czy ktoś z Łodzi ma ochotę, czas i fundusze na wyjazd do NMnP 28 02 2010 do Verta. Ja wstępnie jestem za. Chętnych na wyjazd ekipą wzywam do ujawnienia się. Cybel??? slesz???? ...............................

 

i jeszcze link z info

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... sc&start=0

 

Ale przecież już śniegu nie będzie za tydzień... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszcie jakie miejsca w Łodzi ew w okolicach są dobre do polatania

i od razu jak tam ganiają:)

 

Witam forumową brać - od roku jestem szczęsliwym posiadaczem wrx-a 2,5 my06, przez ten okres udzielałem się jedynie na "konkurencyjnym" forum, to obserwowałem jako gość.

 

Co do możliwości polatania - to świetnie dają radę parkingi CT PTAK oraz Polros w Rzgowie, nawierzchnia równa, brak wysokich krawęzników, w pogodę taką jak dziś coś niesamowitego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GÓRAL z Łodzi, właśnie intensywnie myślę i działam nad wyjazdem do NMNP 28.02.

Jak się ogarnę i wszystko pójdzie dobrze to się wybiorę.Koła na zmiane trzeba zabrać,bo śniegu to raczej w niedzielę już nie będzie,przynajmniej na torze jazdy po kilku minutach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GÓRAL z Łodzi, właśnie intensywnie myślę i działam nad wyjazdem do NMNP 28.02.

Jak się ogarnę i wszystko pójdzie dobrze to się wybiorę.Koła na zmiane trzeba zabrać,bo śniegu to raczej w niedzielę już nie będzie,przynajmniej na torze jazdy po kilku minutach.

 

Ja negocjuję ... i chyba dam radę. vert pisze, że dosypie śnieg z band i je zniweluje, robi grila za free więc imprezka szykuje się zacna. No i jak nie będzie band to może lanosa wypuszczę pierwszy raz na "spacerek :twisted::twisted::twisted: ". Co do opon to ja jadę na zimie. W forku mam padaczkę do zjechania (5 mm) a nowych letnich mi szkoda :cool: .

No to ktoś jeszcze się pisze??? Śniegu może nie być ale mokro na pewno :mrgreen: no i fun gwarantowany :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może troche nie w temacie, ale poszukuję piasty do swojego GL'a. Być może ktoś z okolic Łodzi posiada i jest mu zbedna. Już teraz bardzo dziekuję Skolowi za pomoc w poszukiwaniach ale przezornie zapytam czy ktoś z Was posiadą wspomniana część. Jeżeli piasta będzie występowała w komplecie ze zwrotnicą to proszę o prawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...