Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

19 lipca towarzystwo subarowe się zbiera czy też sam wiatr będzie hulał...?

 

 

Ja to niestety na pewno nie bo tym razem to moj tydzien po poludniu. 12 tylko sie zamienilem bo kolega potrzeboski byl. Ale za tydzien owszem. Szczerze to i tak sie nie moge doczekac :roll: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiatr i Hondy...

 

może jeszcze jakiś zabłąkany jeździec... :oops:

 

Prawie jak w bajce... obłąkane Hondy i jeden zabłąkany jeździec... do tego "może" ;)

 

 

Wakacje chyba nie sprzyjają spotom.

 

A nie powinny, ale coś się wymyśli. Co gorsza już kolejny raz nie będzie mi dane zobaczyć domykające się szyby ... :cry:

 

Miłego dnia zatem! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że jutrzejszy spocik sobie odpuścimy, bo ja też nie dam rady i Monia też nie. My najwcześniej po 13 sierpnia. A i Ptokura wtedy już powinien miec czym jeździć i może się umówimy na jakiegoś grilla wreszcie, poza miastem ;-)

 

Jestem za...

 

Miejcie pretekst, by mnie przywitać ponownie :D

 

Myślę, że do 13 sierpnia, będę miał subarynkę i (hobbit!!) domykanie szyb ;)

 

Zdrówko!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak widac sezon ogorkowy w pelni... i wlasciwie tydzien nie ten co trzeba... ale zmiennik poszedl na urlop wiec 3 tyg ciagne na rano. Ale do rzeczy... moze by tak jutro... 18:00?? jak ktos to zdazy przeczytac... :roll: Maser, Filester :!: (wakacje :mrgreen: ) Piter...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki i dziewczyny (pozdro aniołeczek :wink: ), wie ktoś gdzie w Łodzi kupię dobre tanie przewody zapłonowe do S-Turbo? Dziś wątpliwa sprawa czy będę, wieczorem wyjeżdżam do Niemiec na kilka dni i chyba nie wpadnę na spota. Wiem, że wakacje itd... ale ciągle mnie w domu nie ma :cry:

 

EDIT: doczytałem, że chodzi o jutrzejszy dzień, więc nie będzie mnie na 101% :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki i dziewczyny (pozdro Aniołeczek :wink: )

 

 

I tak tego nie przeczyta... smaza sie ze Skolem w Egipcie...

 

 

nigdy nie będzie mi dane ujrzeć Twych szyb

 

 

Szyby juz widziales... a ze sie domykaja i zamykaja... no coz... "Czekajcie a bedzie Wam dane..."

 

 

no to d... a ja na chwile i tak podjade. Zrobie zakupy w Realu a przy okazji moze jednak ktos sie pokarze. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny czwartek... tym razem juz niektorzy przyjada autkiem... co ;) :?: :mrgreen:

 

 

A tak powaznie... ja ambitnie... bede. Odczekam 15 min jak tydzien temu... moze ktos jeszcze??

 

Mnie nie będzie, w następnym tygodniu też nie. Coś spoty w lato nie wypalały, więc sobie wyjeżdżam stąd na wakacje :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie to bym byl o 18:00 ale przy takim obrocie sprawy godzina 19:00 jak najbardziejsza jest...

Tym bardziej ze jak Ania przeczytala to poszla spac (jak zwykle ;) ) i powiedziala obudz mnie tak zebym zdazyla sie zebrac... o 18:30 :mrgreen:

a wiec jak jak zwykle rezerwuje swoj najlepszy numer:

 

1) Aniołeczek

2) Skolo

3) ...

4) ...

.

.

.

.

8) hobbit72

 

 

Filester, Kura, Piter :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe spotkanie ...

A co powiedzie na jakieś spotkanie w niedziele?

ja niestety odpadam w ten weekend .... może w następny ?

 

a co do czwartkowych spotkań - to ustaliliśmy następny termin na za 2 tygodnie, czyli 23.08 o godz. 19 ...

 

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe spotkanie ...
A co powiedzie na jakieś spotkanie w niedziele?

ja niestety odpadam w ten weekend .... może w następny ?

 

a co do czwartkowych spotkań - to ustaliliśmy następny termin na za 2 tygodnie, czyli 23.08 o godz. 19 ...

 

Do zobaczenia.

 

Hm... Te dzieci... W moim domowym harmonogramie godz. 19:00 to totalna znista i rozpierducha... Zatem szanse na spota mam niewielkie...

 

Piter!! Eprom przeżył mrożenie!! A na popiołkę mam wielkiego smaka!! ;)

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu znow taka cisza... zeby znow nie bylo na ostatnia chwile to jakie perspektywy na spot w czwartek? Ja sie pisze bo nastepny raz dopiero mozliwy dla mnie 20.IX po urlopie. Wiec zglaszac sie. Ja rezerwuje swoj ulubiony numer osmy :)

 

8) hobbit72

 

moze wreszcie zbierze sie TYLE (?) osob?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...