Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Państwo cybel i carlos się wcześniej zawinęli z treningu poniedziałkowego i w końcu z nimi nie pogadałem o tej zbiórce dla dzieciaków... :( Widzę, że są chętni aby wspomóc akcję, podpowiedzcie więc w którym konkretnie miejscu pod M1 się spotykacie i o której przyjechać żeby mniej więcej każdego spotkać, bo jak start o 19 to pewnie chwilę się zbieracie zawsze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie... DZIĘKUJĘ! :D W imieniu swoim, ludzi którzy ze mną zbiórkę organizują i przede wszystkim dzieciaków!

Wszystko policzone, zanotowane, leży i czeka na zawiezienie. :) 50 zeszytów, 24 szczoteczki do zębów, 15 dezodorantów, 14 szamponów... I dużo innych fajnych rzeczy, nawet słodycze i zabawki! Przyda się wszystko!

 

Ze swojej strony mogłem tylko podziękować i uścisnąć rękę na pożegnanie, w razie czego również chętnie pomogę Wam w każdy możliwy sposób! Transport opon, gratów, czegokolwiek w stronę Kielc (przez Tomaszów lub Piotrków) i w przeciwnym kierunku praktycznie co tydzień... Piszcie na PW jak coś! :D Poinformuję o ostatecznym stanie magazynowym, który zawieziemy dzieciakom, zawiozę osobiście, nie Subaru, ale z forumowym świniaczem na tylnej szybie! :D

 

Każdy kto pomógł jest mega człowiekiem, a kto nie miał dziś okazji gorąco zachęcam aby pomagał w innych tego typu akcjach, najlepiej takich właśnie spontanicznych, bo tu zbieramy to co jest potrzebne i zawozimy wprost do dzieciaczków. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

50 zeszytów, 24 szczoteczki do zębów, 15 dezodorantów, 14 szamponów... I dużo innych fajnych rzeczy, nawet słodycze i zabawki! Przyda się wszystko!

Ładny wynik ;-)

 

 

 

A datę widział?16.03 nie ma szans na dyspensę.

Właśnie, może Ci co będą w Kielcach zgotują jakąs fotorelację dla tych którzy będą tam tylko duchem?:D

 

PS. To był mój dziewiczy spot, było lepiej niż dobrze:D Do następnego... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero teraz mogę napisać, bo "spociłem" się wczoraj wybornie. Wszystkim, którzy wczoraj dotarli i przywieźli coś dla dzieciaków serdeczne "Subaru zapłać" Powodzenia jutro w Kielcach i do następnego  ;) , może tym razem gdzieś w terenie z ogniskiem lub grillem  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy ale w przywitalni juz bylem. ;) Mam pytanie do lodzkich maniaków subaru czy znacie moze jakiegos fachowca od naprawy blachy? Mam na oku forka z łódzkiego. Podczas oględzin zauwazylen ze byl walony i juz naprawiony. Chcialbym skonsultowac w obecnosci fachmana czy wersja sprzedajacego jest prawdopodobna i czy warto brac. Wiem wiem. Powypadkowe auta sa do bani ale jestem realista i wiekszosc aut w polsce w atrakcyjnej cenie ma jakies przygody blacharskie. Mniejsze lub wieksze. Zatem dziekuje za opinie i poproszę o zaufanego blacharza, ktory nie jedno widzial. Pozdrawiam przemek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, rozglądam się trochę i wpadł mi w oko ten egzemplarz z Łodzi. Po forum widzę że wisi już kilka miesięcy. Widział go kto?

Gdzie w łodzi sprawdzić takie Auto? Subaru Point na forum widzę wisi w wątku. Ale ASO jakos mało ufam :)

http://otomoto.pl/subaru-svx-youngtimer-C28744209.html

 

A może ktoś się zna i chciałby obejrzeć? :)

Będę wdzięczny za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...