Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

po sprzedającym ;) katamaran wiele aut ściąga, remontuje i sprzedaje - nie oceniam intencji bo w ogłoszeniu nie ma nic o bezwypadkowości i raczej nie będzie problemu żeby pokazali ci zdjęcia uszkodzonego także nie ma wałka natomiast samochód raczej z przeszłością

 

po sprzedającym ;) katamaran wiele aut ściąga, remontuje i sprzedaje - nie oceniam intencji bo w ogłoszeniu nie ma nic o bezwypadkowości i raczej nie będzie problemu żeby pokazali ci zdjęcia uszkodzonego także nie ma wałka natomiast samochód raczej z przeszłością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem kiedyś zainterseowany kupnem niebieskiej Tribecki którą dość długo sprzedawali, jak obejrzałem zdjęcia auta z aukcji - przeszła ochota na kupno tego auta

ale oczywiście, wyjatek nie może być regułą...

 

potem jeszcze jakiś czas temu, chyba w zakupie kontrolowanym, ktoś odnalazł zdjęcia sprzedawanego przez nich Legasia, albo Outbacka - nie pamiętam,

ale auto wyglądało też tragicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry!

 

Mogę z innej beczki? :rolleyes:

 

Jedzie ktoś z Was na TOP GEAR VERVA Street Racing?

Ja wybieram się z synem.

Kto mógłby nas zabrać, w ramach partycypacji kosztów dojazdu i parkingu? Jesteśmy ze Zgierza, zatem po drodze...

 

Hę? B)

 

P.S. W ostateczności ja mógłbym zabrać, ale dorzynam opony i na jednej mam już bąbla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już dziś! :) zapraszamy serdecznie :)

 

jeszcze tylko 11 dni :) serdecznie zapraszamy

 

Razem z Moniką chciałbym serdecznie zaprosić na nasz ślub, który odbędzie się 21 września 2013r. o godz. 17.00 w Archikatedrze Łódzkiej. Mam nadzieję, że Subarowa brać będzie nam towarzyszyć w tym ważnym dla nas dniu :)

zaproszenie.jpg

 

zaproszenie_tyl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my dopiero teraz mamy chwilę wytchnienia.. ojjj działo się przez ten weekend :) @@Apacz razem z moją Siostrą mam nadzieję, że potwierdzi ;)

przede wszystkim - Cybel Szacun!!!! było nam naprawdę bardzo miło, że byliście na naszym ślubie. Pozostałym subarakom również dziękujemy za życzenia :)

 

pozdrawiamy i ściskamy - nowożeńcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Łodzianie. :)

przepraszam za off topa,ale z racji odległości do Łodzi chciałbym się zapytać czy ktoś z Was kojaży samochód http://otomoto.pl/subaru-outback-C30579513.html

Samochód jest na warszawskich tablicach ale sprzedają go w Łodzi więc stąd moje pytanie? KOmiś jakiś wiarygodny czy jak każdy inny... -_-

dzięki za ewentualną odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiarygodny ale sprzedają auta głównie po remontach.. najlepiej spytaj bo w ogłoszeniu nie ma ani słowa o bezwypadkowości..

 

duuuuuże dzięki dla cybla za towarzystwo w dniu dzisiejszym :)

Edytowane przez slesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiarygodny ale sprzedają auta głównie po remontach.. najlepiej spytaj bo w ogłoszeniu nie ma ani słowa o bezwypadkowości..

 

duuuuuże dzięki dla cybla za towarzystwo w dniu dzisiejszym :)

 

Dzięki za odpowiedź,zadzwonie jutro i zapytam,chociaż od handlarza prawdy i tak się nie dowiesz... no chyba że się pomyli. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, kawałek czasu nie zaglądałem... zamęt taki jakiś miałem, to tu to tam i tym podobne :rolleyes: Człowiek nie ma czasu taczki załadować :unsure: Nawet mi jakoś umknęło, że silna ekipa gdzieś wyjechała... Krym cy cóś...

Serce mam smutne trochę, bo mi WRX-a zabrano. Niby OK, bo się sprzedał, ale jak wróciłem do domu to mi normalnie łza w oku stanęła :blush:

 

Cybel dzięki za obecność i fajne dźwięki na ślubie gracza, szwagra mojego :thumbup: Działo się, oj działo cały weekend.

 

Carlos - najlepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...