Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

l_ewy, o kurczaczki to muszę podjechać. :mrgreen: Jakieś kierownicze stanowiska oferują? :twisted:

buhhu, no co ty.Posprawdzaj,napraw i będzie hulał jak ta lala.

Wiem że taki odgos potrafi zdołować konkretnie ale później jest tylko lepiej. :wink:

 

Dzięki Cybel za wsparcie duchowe ale wiesz jak jest. Jestem świerzo po jednej panewce i jeśli teraz znowu to ja już nie mam nerwów nie mówiąc o $$$ .... masakra... Żegnam się z Wami i kupie diesla !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Cybel za wsparcie duchowe ale wiesz jak jest. Jestem świerzo po jednej panewce i jeśli teraz znowu to ja już nie mam nerwów nie mówiąc o $$$ .... masakra... Żegnam się z Wami i kupie diesla !

możesz sobie nawet trzy diesle kupić ... a żegnać się z nami wcale nie musisz ... zresztą, to wcale nie takie łatwe jak myślisz ...

(diesle też się psują :P )

 

PS. ogarniaj dziadka szybko i daj znać co ci tak stuka, bo się niecierpliwimy bardzo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany - a na dell to Wy jeździta?

A co tam się wyrabia?Bo ja taki niuświadomiony jestem. :mrgreen:

 

głównie się ru*ha na ćwierć mili takie samochody jak meganki rs, astry opc, civicy type r (juz nie mowie o starych volvo i golfach podkręconych do 200KM), a jest się ru*hanym przez m3 czy evo VIII gt400 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głównie się ru*ha na ćwierć mili takie samochody jak meganki rs, astry opc, civicy type r (juz nie mowie o starych volvo i golfach podkręconych do 200KM), a jest się ru*hanym przez m3 czy evo VIII gt400

A to wieczorem jest?Łeee to ja już leżę po ćwiartce. :mrgreen: Z tymi ruchami to ja już nie wiem,nawet jakbym chciał to u mnie każdy taki podpada już po pedofilię. :twisted::mrgreen:

carlos-wrx, przełam się. :mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos-wrx czy ja wiem, czy siara? lubię przycisnąć sobie i skoro szkoda mi samochodu (głównie lakieru) na amatorskie rajdy po szuterku, to chociaż na asfalcie mam okazję pokazać ile moje auto potrafi:)

 

tu też nie chodzi o sam fakt ścigania się, ale fajna atmosfera jest, fajni ludzie. zawsze jakaś bejca polata bokiem i jest na co popatrzeć, bo nie jeżdżą tam przypadkowi ludzie, a już na pewno jak są przypadkowi to nie wychylają się. częściej nawet przyjeżdżałem tam motocyklem, aby tylko popatrzeć jak chłopaki jeżdzą, niż sam się pościgać, bo ze mną nikt nie chciał jeździć, a z tamtym evo nie miałem po prostu szans :)

 

edit.

tu macie starą audicę, która tam jest jedna ze słabszych :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galganov567 uwierz mi, że Ci co potrafią naprawdę jeździć (również w zakrętach) i nie mają potrzeby przedłużania sobie małego to nie pojawiają się na takich spedach.

 

Zero profesjonalizmu :roll: , co więcej nikt mi nie powie że taki łby ścigające się na publicznych drogach nie sprawiają niebezpieczeństwa :evil:

 

I uwierz mi, że nie jestem starym dziadkiem, chociaż mam auto w automacie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos-wrx czy ja wiem, czy siara? lubię przycisnąć sobie i skoro szkoda mi samochodu (głównie lakieru) na amatorskie rajdy po szuterku, to chociaż na asfalcie mam okazję pokazać ile moje auto potrafi:)

 

 

powiem tak, wyedytowałem bo w sumie to sie nie mieliśmy okazji poznać, mozliwe że równy z Ciebie gość, ino trochę "zagubiony", a ja nie powinienem być złośliwy...

 

jeżdżąc tam pokazujesz że Twoje auto i jego właściciel - kompletnie nic nie potrafi... :roll: niestety

 

 

 

tu też nie chodzi o sam fakt ścigania się, ale fajna atmosfera jest, fajni ludzie. zawsze jakaś bejca polata bokiem i jest na co popatrzeć, bo nie jeżdżą tam przypadkowi ludzie, a już na pewno jak są przypadkowi to nie wychylają się. częściej nawet przyjeżdżałem tam motocyklem, aby tylko popatrzeć jak chłopaki jeżdzą, niż sam się pościgać, bo ze mną nikt nie chciał jeździć, a z tamtym evo nie miałem po prostu szans :)

 

edit. http://www.youtube.com/watch?v=qzMMkJmC ... re=related

tu macie starą audicę, która tam jest jedna ze słabszych :lol:

 

4e327a772b454.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos jak obseruję temat to z chłopakami to ciezko pogadac, bo wiesz oni są i tak mistrzami prostej :mrgreen:

 

 

ja też się kiedyś "jaralem" ćwiartką , były to lata 97-03... pierwsze Modliny z SSS, Bemowo , Rudniki...

 

...frajdę daje jazda torowo-rajdowa, 1/4mili dla świadomego użytkownika Subaru powinno być abstrakcją :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...