Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam wszystkich! Już jestem, jestem! Dziękuję za miejsce na liście!

Czekam na potwierdzenie - 121 szosowa/outlaw

 

Pozdrowienia i...wpraszam sie w czwartek jeśli zdążę!;)

Moje zgłoszenie zostało potwierdzone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie w temacie aktualnym, ale nie podziękowałem jeszcze cyblowi za przywiezienie felunku z Wawy i przy okazji miły mini spocik.

 

Niniejszym bardzo serdecznie dziękuję. Romek - jesteś Gość.

 

 

 

P.S. Co do czwartku to postaram się wpaść choć na chwilę, chociaż ten dzień mam bardzo napięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długiej naradzie z Forumowiczami doszlimy do wniosku, że ze względu na sprzyjające okoliczności przyrody grill odbędzie się

na Lublinku przy stawach, godz j/w. sebekian, wstawił odpowiednią lokalizację :)

 

Apacz, wpadaj,wpadaj masz bliziutko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie narodził się kolejny nowy pomysł (ten przyszły czwartek sprzyja burzy mózgów) co powiecie na gościnne spotkanie w Zgierzu na dużym placu przy ul. Kolejowej 10 gdzie zmieszczą się nasze autka i jeszcze będzie sporo miejsca na grilla. Na pewno nie będzie tak wiało jak na Lublinku i na pewno żaden strażnik, policjant, czy celnik się do nas nie przyczepi. Zawsze to Zgierz gościł w Łodzi więc czas się odwdzięczyć. Serdecznie zapraszam w imieniu Mahol-Team i własnym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebekian, pomysłodawca powinien być wcześniej :twisted:

 

 

:mrgreen:

 

Jak mi się uda urwać z angielskiego to będę wcześniej, odnośnie obecności to jak kogoś nie będzie to wielka szkoda, na wszelki wezmę grilla i dokonam zakupu kiełbasy, jak nikt nie przyjedzie to sam zjem kolację :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że nie będę mógł jutro przygrillować. Albo inaczej - pewnie podjadę gdzie będzie trzeba ale to będzie raczej później niż wcześniej i nie zapewnię obsługi grillowo-sprzętowej. Kobiecina zostaje dłużej na Polibudzie i muszę zostać z dzieciokami. Tak więc podjadę ale pewnie po 20.00. Może być M1, Zgierz albo Lublinek, wsjo ryba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...