Skocz do zawartości

Forester SG lifting różnice


Karenz

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką są różnice w częściach w forku SG przed i po lifcie.  Mam lekko porozbijanego forka SG po lift  2.0 158KM 5M z reduktorem i forka sg przed lift 2.5 XT 5M  (obie wersje EU) . Nie mam go gdzie trzymać dlatego chce rozebrać  i trzymać w częściach. 

Silnik , układ przeniesienia napędu i hamulcowy jest wiadomo inny ale czy warto zostawić sobie z np elementy zawieszenia ?

fotele kiera , lewarek , dzignia biegów , panel klimatyzacji na oko taki sam więc przyda się na później (szczególnie że rozbitek w bardzo zacnym stanie) 

Klapa bagażnika czy podejdzie bo moja jest lekko skorodowana , blenda jest inna ale mocowanie wygląda tak samo , może da rade przełożyć blende? 

Cały szyberdach jest do przełożenia bo mój pęknięty. 

Z silnika warto coś wyciągać ? sprężarkę klimy, alternator, popmę wspomagania ?  Macie jakieś pomysły co szczególnie warto wydobyć z auta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z polifta możesz zostawić wnętrze, jest trochę inne ale pasuje, całe zawieszenie, alternator, rozrusznik, kompresor klimy, i trochę pierdół spod maski. Klapa tył powinna pasować. Lampy tył też bo są ładniejsze w polifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij jeszcze wisko, wał, maglownicę (jeśli taka sama tzn hydrauliczna), sam magiel z SF sprzedałem za 700 PLN pół roku temu. Nie wiem czy półosie są takie same. Wózek tylnego zawieszenia. Ogólnie jak teraz patrzę to parę rzeczy mogłem wyjąć jeszcze jak go rozbierałem. Trudno. Jak masz maty grzewcze w jednym a w drugim nie to te wyjmij sobie.

 

Tylko zadzwoń sobie na stację demontażu pojazdów, tam gdzie go wyzlomujesz. Dowiedz się jak bardzo możesz go zdekompletowac.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...